Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire elfogadható az AMD...

Mennyire elfogadható az AMD Kaveri A8-7650k processzor?

Figyelt kérdés
Mire képes játékok terén az integrált videókártya,esetleg milyen videókártyát érdemes beszerezni mellé(kb 20000ft-ért?)
2016. jún. 10. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván azt te is tudod, hogy ez elsősorban nem játékra való (a beépített grafikus mag), de kisebb gépigényű, régebbi játékokat simán elvisz. Én egy A6 6400k-t használok (ami fele annyiba kerül mint az általad kérdezett) és elég jól elfutnak rajta a régebbi játékok. Amiket próbáltam: Stalker sorozat, Mount and Blade Warband, Cities Skylines, WoW, Fifa13, Total War széria régebbi tagjai. Szóval a az A8-on is bőven elfutnak majd az ilyen kaliberű és kicsit gépigényesebb játékok is.
2016. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 heroboss ***** válasza:
Hali, nekem sokáig úgy volt, hogy A8-7650K proci + r7 250 1gb gddr5-ös kártya, és minden új játékot el vitt low-mediumon, a régebbieket maxon, csak sajnos nagyon hangos kártya volt, 23000 egyébként, nemrég újítottam egy GTX 950-re, és ámulok és bámulok, majdnem minden új játékot maxon futtat,a processzor tökéletesen kihajtja. Amikor a gépet megvettem, kételkedtem ebben az amd prociban, de kellemeset csalódtam, eszméletlen erős!! :)
2016. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Egy GT 730 assal esetleg jobb lenne?

(Nem igazán vagyok otthon a videókártyák terén...)

2016. jún. 10. 22:28
 4/5 BM-Striker ***** válasza:

#3


A GT730 nem jobb, mint a 7650K IGP-je, ami kisebb felbontáson legtöbb játékkal elboldogul egyébként, főleg ha gyors RAM van mellette.


VGA-t 20k-ért használtan érdemes csak venni.


30-tól kezdődnek azok a kártyák, amiket érdemes újonnan venni. (R7 360, GTX750)

2016. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sokat kell még tanulnom:/

Köszönöm mindenkinek!

2016. jún. 10. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!