Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Helló. Nos van egy új "gépem" amibe a régi winchestert át raktam. Folyamatosan a windows betöltése után kék halált kapok, de olyan gyorsan el is tünik hogy nem tudom elolvasni. Az új gép DDR4 8GB ram, 2 magos proci (igen a proci gyenge ez mellékes most) és a régi winchestert (ebbe az évbe vettem) berakom kék halál úgyan úgy. Lehetséges hogy felkéne telepitsem a Alaplapi CD-t?De a gond úgye jelenleg nem rendelezem DVD-RW-vel, viszont ez már kivan Írva pendrive-ra. De hogy telepitsem amúgyis windows kell hozzá....Frissen telepiteni meg nem tudom, mert a windows nem ismeri fel a winchestereket, mert illesztő programot kér...

2016. jún. 8. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
mikor beraktad a régi merevlemezt újratelepítetted a windowst? mert ugyebár az egész windows a régi alkatrészekhez van szokva és úgy próbál betöltődni az új hardverek használatával..
2016. jún. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem mivel ezt nem is tudom. Mert az windows telepitő egy "illesztő" programot szeretne a felismeréshez. Ez a legfőbb problémám. Viszont az alaplapi programokat rá tettem pendrive-ra, arra viszont azt Írja hogy nem jó...
2016. jún. 8. 19:03
 3/7 anonim ***** válasza:

pedig újra kellene.. vagy legalább minden régi drivert törölni..

https://www.youtube.com/watch?v=JZn_hSlT0zk

2016. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Remélem sikerül. Közben hiren's-ben is megpróbálom majd telepiteni az alaplap dolgait. Az eddigi választ köszönöm!
2016. jún. 8. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Alap hogy újra kell telepíteni a windowst. Milyen processzorod van?
2016. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
G4400 2x 3.3 ghz. Csak kis ideig kellene. Viszont a Windows telepítő hibat ír az illesztő program telepitesere. Nem enged úgye tovább. Ma veszek egy dvd olvasott és megpróbálom arról telepíteni a driverekez hatha
2016. jún. 9. 09:35
 7/7 A kérdező kommentje:
G4400 2x 3.3 ghz. Csak kis ideig kellene. Viszont a Windows telepítő hibat ír az illesztő program telepitesere. Nem enged úgye tovább. Ma veszek egy dvd olvasott és megpróbálom arról telepíteni a driverekez hatha azzal nem lesz hiba. (pendriverol szerettem volna telepíteni eddig a drivereket is)
2016. jún. 9. 09:35

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!