Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez milyen irodai pc?

Ez milyen irodai pc?

Figyelt kérdés

Ház: [link]

Alaplap: [link]

Processzor: [link]

RAM: [link]

SSD: [link]

Táp: [link]

videókártya nem rég lett hozzá véve az a régi gépben van (gigabyte gt 610) az a szír új 500 gb hdd-vel menne ebbe a gépbe. Pontosítok: egy 700 fős falu polgármesterének kell ez a gép.



2016. jún. 3. 07:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Teljesen elég csak annyi, hogy nem kell bele a GT610 mert a cpu igp je erősebb.
2016. jún. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jobb lenne nem itx ehs ház meg lap és egy helyről vedd inkább minden alkatrészt PCX pl és ott össze is szerelik.
2016. jún. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Már pedig a mini itx nél maradok az biztos, úgy sem fogja xy bővítőkártyát beletenni, na meg hely sem sok van egy nagyobb háznak, a mostani is be van rakva két asztal közé, hozzáférni nem is lehet.
2016. jún. 3. 07:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát jó nagy hülyeség volt, az i3-6100-ban erősebb az integrált videovezérlő. Nagyobb grafikai teljesítményre lesz képes a gép, ha kiveszed ezt az ősi videokártyát.
2016. jún. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor azt nem teszem bele, de nem az i3 6100 mellé vettem, az a régi gépben van, de akkor nem is teszem át.
2016. jún. 3. 08:10
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a tápból elèg a 400 watt ès mèg 4gb ram.
2016. jún. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Irodai gép, ide akár még a 360-as FSP oem táp is bőven sok lenne.


Az ITX egyébként jó méret, évek óta ebben építkezem.

Viszont az ASROCK (és a Gigabyte) alaplapi wifije ramaty, gyakran szakadozik. (Most egy H81M-ITX/WiFi-t használok, socket 1150-es, inkább kábelre dugtam ezt is, mert le-ledobta a wifit). Így ha van lehetőség utp kábelt rakni a gépbe, ne wifis verziót vegyél. B megoldás, egy usb-s wifi vevő.

Az alaplapiakat nem tudom miért kúrálják el ennyire a gyártók. (Az amd-s alaplapomon is intel wifi kártya volt, nem csodálom, hogy nem tetszettek egymásnak :D)

2016. jún. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

HUN_Sector

Mindenképpen vezetékes internetet fog használni, mert ott ahol lesz a gép alapból gyenge a wifi

2016. jún. 3. 09:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor a sima verzióval kb 3000 ft-ot tudsz fogni az alaplapon - amennyiben a megtakarítás szükséges.
2016. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Prociból nem kell az I3 elég a G4400!
2017. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!