Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy geforce gtx 1070 founders...

Brandon41 kérdése:

Egy geforce gtx 1070 founders edition mennyire hűt jól?

Figyelt kérdés

2016. jún. 1. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobban, mint az eddigi referenciamodellek. Természetesen nem jobban, mint egy normálisabb egyedi hűtésű darab, de mivel kifele fúj, ezért kifejezetten rossz légáramlású házakba ajánlatos vagy olyan felhasználásra, ahol modolni akarunk (mert ezek a referenciakártyákra vannak szabva).
2016. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha alapórajelen járatod a kártyát akkor egy zárt házban megmarad 80 fok körül.Ezt az FE verziót egyébként nem hogy 100 dollárral drágábban hanem inkább olcsóbban kellene adni mint a 379 dolláros custom verziókat

Amúgy az 1080 FE-re nagyon sokan panaszkodnak hogy rettenetesen hangos és throttingol.Néha az alapórajelet sem tudja tartani,nemhogy a boost órajelet

Én biztos nem vennék ilyen hűtésű kártyát

2016. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én meg olyat hallottam a gtx 1080 fe -ről hogy valamikor a ventillátor fordulatszám hírtelen Max ra kapcsol, azt valamikor hírtelen lecsökken normális fordulatszámra, amúgy nem akarok ilyet venni, csak kérdeztem. És egy msi gtx 1070 sea hawk az olcsóbb lesz mint az msi gtx 1070 gaming x?
2016. jún. 1. 21:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Az driverhiba volt, elvileg már érkezett rá javítás.
2016. jún. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!