Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen AMD-s géped van hardver...

Milyen AMD-s géped van hardverekkel együtt?

Figyelt kérdés
2016. máj. 31. 23:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
donfetibo: Ne általánosíts kérlek. Én speciel keményen melózom 12 órás műszakokban. Félretett pénzből van jelenleg i5-ös gépem. Az AMD-vel sincs bajom, sőt, az I5-ig csak az volt. Egyszerűen kevésnek találom az AMD procikat a mai játékokhoz. Bulldozer és I5 között vacilláltam, és az I5 győzött. Ár/érték viszonylatban az volt a nyerő.
2016. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Enekem egy fx 8300 proci msi 970 gaming lapal 16gb hyper x savage dd3 2133mhz ssd Hyper x savage 240gb wd1tb 7200rpm 64mb szinte nincs ojan jatek,progi ami megakasztana!Az a 3-4 fps kulombseg legtobszor ami a jatekok teren tapasztalhato intel es amd kozott aszt kenyek az intel fanok a hajukra csak azert fizetni valamit agyon anyu apuci birja keselni a kis fiacskajanak hisztijet tisztelet a kivetelnek!
2016. jún. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Igazad van tisztelet a kivételnek. Mint nekem :-) De ugyanakkor azt se felejtsük el, hogy fejleszthetőség szempontjából manapság jobban megéri egy i5 minimum 4460-as mint egy 8 magos Bulldozer. Mivel arra a platformra már nem jön több processzor (AM3+) az i5 4460 meg ugyan azt nyújtja sőt veri is az fx 8 magosait is játékban. Az AMD Zen procia sem lesz megjelenéskor éppen egy olcsó mulatság.

Aki mérlegel, belátja, hogy egy i5-el jobban jár mint egy 8 magos fx-el, ami manapság még drágább is, ha hozzávesszük egy jobb minőségű lap+hűtő+táp árát. Ami nekem van i5 vagy 15-el olcsóbban jöttem ki mintha Bulldozert vettem volna. Sokáig AMD-s voltam mert játékokban viszonylag jól teljesített, és mert olcsóbb volt. Mára ez a tendencia megfordulni látszik. Persze van AMD proci 20 ezerért is stb-... stb.. stb... De azok már nem igazán alkalmasak a mai és a jövőben megjelenő játékokhoz. Egyedül a 8 magos Bulldozer rúghat némileg labdába a sok konzol port miatt, amik azért kihasználhatják mind a 8 szálat. Persze ettől függetlenül munkára, renderelésre kíválóak főleg, ha az adott program ki is használja mind a nyolc szálat. Ne feledjük, hogy nem "fizikai" 8 magról beszélünk!

2016. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Hozzá teszem nem vagyok Intel fan! Egyszerűen ha ma valaki új gépet rak össze főleg játékra, ésszerűbb választás és olcsóbb is lehet egy Intel I5-ös megoldás.
2016. jún. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
i3 szintig van verseny, el lett mondva. Aki fansággal dobálózik, az menjen teszteket nézni és kiderül, hogy kinek van igaza.
2016. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Milyen verseny? Milyen fanság? Mi lett elmondva? Fejtsd már ki bővebben légy oly kedves.
2016. jún. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Utolso hagyd a fenebe az utolso elotit aszt sem tudja mit beszel! Kedves utolso elotti te ha beszetel eregy aludni egyet csak megsugom neked van intel gepem is es nincs szuksegem hogy teszteket nezek! Senki sem mongya ez jobb vagy amaz jobb !
2016. jún. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Ne veszekedjetek itt feleslegesen! A kérdés nem is ez volt hogy melyik jobb melyik szarabb. Béke veletek!
2016. jún. 2. 17:31
 19/19 anonim ***** válasza:
Így van, erről szól a fanság. Le vannak szarva a tények csak menjek aludni. Hát megyek is, szia.
2016. jún. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!