Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Samsung Galaxy S3 mini...

A Samsung Galaxy S3 mini mobiltelefonom nem reagál semmire, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Kifagyott nem reaáglt semmire kivettem az akksit és vissza hogy ,úgymond újra indítsam. Csak miutún vissza tettem az akksit a telefon nem kapcsol be sőt még ha töltőre teszem akkor sem történik semmi vagy USBvel gépre kötöm. Hard resetet próbáltam de annak a menüjét sem hozza be. 3hete volt szervízben mert andorid összeomlott de ez most másabb mert szó szerint nem csinál a telefon semmit. Akku nelkül töltőre raktam úgy sem történt semmi. Még egy hónapig garanciális de nem hinném hogy Emagnál érvényesíteni tudom mert új akksit is kellett bele venni anno még egy éve és szervízben is volt. Szerintetek mi a teendő vele?

2016. máj. 24. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
minimum alaplapcsere.
2016. máj. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vissza garanciába eredeti akkuval...

valószínűleg megadta magát és javíthatatlan memória blokkok okozzák.

Nem eset le?

2016. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért kérdem a leesést mert egy szomszéd srácnak is ez volt a gondja, és kiderült hogy kicsit magasabbról mint 1 méter le eset és bekapcsolt valójában, de kijelző érintkezői szét mentek
2016. máj. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ELment szervízbe azt mondták kuka, nem nem ejtettem le amúgy szilikon tokban van. És most küldöm vissza garanciába hátha sikerül valamire jutni!
2016. máj. 29. 22:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!