Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Logilink vagy Tesoro egérpadot...

Logilink vagy Tesoro egérpadot vegyek?

Figyelt kérdés

Ezekre gondoltam:


[link]


vagy


[link]


Thx!



2016. máj. 22. 11:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ezekből az utóbbi szimpatikusabb, bár szerintem ebben a kategóriában mindegy. Az X2-n még van körülvarrás, körülvarrás nélküliből én csak valami kifejezetten jó minőségűt mernék megkockáztatni, az olcsóbbaknak szétfoszlik a széle, felválik, stb.


A Logilink elég ócskának tűnik ahhoz képest. Nem is találok róla semmit.


Én egy Steelseries QCK (SS-63004 - mert a laptopom mellé ez is elég) és egy Asus GM50 tulajdonosa vagyok, mindkettőről csak jót tudok mondani. Bár az Asus könnyen koszolódik, ez az egyedüli hátránya.


A Steelseries QCK egérpadok viszont megérik az árukat. Haverom is több éven át használt egyet, nagyon jó minőségű.

2016. máj. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Trevor. ***** válasza:
A Tesoro nagyobb márka és dizájnra is jobban tetszik, mint a Logilink. Nekem egy Hyperx Skyn Control egérpadom van, nem egy nagy cucc, de teljesen meg vagyok vele elégedve.
2016. máj. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszi a gyors válaszokat! A Tesoro nekem is szimpatikusabb.... Viszont első: gondolkodóba estem :) Az a gyanúm, hogy a Tesoro X2 NEM varrott szélű.... Akkor viszont a Steelseries tényleg jobb választás lehet.


Nézz rá neten, a legtöbb helyen a Tesoro Aegis X1-4 családot olyan képen reklámozzák, ahol a négy egérpad egymásra van téve (különböző a méretük)és nekem úgy tűnik, hogy csak az X3-4 van levarrva a szélén.


Ettől függetlenül a gyári oldalon általánosságban írják a szériáról, hogy varrott a széle... Érdekes.

2016. máj. 22. 12:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egy videóba lestem bele, ahol a srác X1-3 padokat rakta egymásra, és az X2 még varrott volt. Ha varrott, jó választás lehet, de egyébként nem vállalnám be.


#1 voltam.

2016. máj. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
OK, köszi!
2016. máj. 22. 13:36
 6/6 A kérdező kommentje:

Megnéztem több helyen is. Például:


[link]


Ez az X2. A jobb felső sarokban van a link az X3-hoz, aminek bővül a leírása a visszavarrott szélekkel... Meg nézegettem youtube-on is. Úgy látom X1-2 nem visszavarrott, X3-4 igen.


De a válaszokat köszönöm mindenképp!

2016. máj. 22. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!