Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Zalman Z9 Neo gépházról...

Zalman Z9 Neo gépházról vélemények?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik a kinézete, van benne 5 ventilátor, ebből 2 LED-es, 420 mm hely a grafkártyának, 160 mm a procihűtőnek, 180 mm a tápnak. Van még benne porfilter, zajszűrő, felülről leszedhető plaszt fedél a még jobb hűtéshez.

2016. máj. 16. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szép gépház. Kár ,hogy nincs már a PCX-nél tuti azt venném a konfigomhoz. :)
2016. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MGéza ***** válasza:
Elég jó ház, habár a beépíthető procihűtő mérete lehetne nagyobb is. Persze ez attól is függ, milyet tervezel venni, ha nem veszel, akkor meg mindegy. Egyébként el fog férni minden.
2016. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
utolsó: A Noctua DH-15 elfér benne, és attól nincs jobb...
2016. máj. 16. 13:15
 4/6 Lord Hidan ***** válasza:

Jó "kis" ház. Kicsit drága a sima z9hez és z9 plushoz képest. Ha egy árban lennének akkor best buy lenne nálam. Ha tudtam volna hogy létezik neo változat lehet ezt választottam volna. Kívülről hasonló az én házamhoz ( deepcool dukase) de belülről felszereltebbnek látszik + jobb a kábel elrendezési lehetőség ami nálam fontos.

Viszont ebbe kisebb cpu hűtő fér. Hivatalosan nem fér bele a Noctua nd-h15

2016. máj. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Viszont Cooler Master 103 belefér ami nagyon szép kék ledes és beleillik a Z9 Neo házba 2 kék ledje miatt. :D
2016. máj. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lord Hidan ***** válasza:

Azért egy noctua nd-h15re előbb bíznék tuningot mint egy hyper 103ra hiába világít:D

Lehet befér egyébként de hivatalosan nem. Viszont a nd-h14 befér hivatalosan is és az is elég jó

2016. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!