Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri használt gépet összerakni?

Megéri használt gépet összerakni?

Figyelt kérdés
Mit éri meg jobban, ha használt alkatrészeket veszek és összerakok egy gépet vagy ha újonan egy gyengébb gépet rakok össze?

2016. máj. 8. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:

használtan mehet proci, alaplap, ram, videokártya, gépház, újonnan merevlemez (ki tudja mennyit meg hogy használták), tápegység.

De az is lehet, hogy kompletten összerakva kifogsz egy jó gépet hardver aprón megfelelő árral.

2016. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lord Hidan ***** válasza:
100%

#2 +1

Ramot amit még újonan megéri mert kb semmivel se olcsóbb használtan

Ill ha a táp csak pár hónapos és van még rá gari akkor azzal is jól járhatsz a tápok használtan elég olcsók


Szinte az egész gépem hardveraprórol raktam össze és vígan megy egy ideje

2016. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

" #2+1"


Plusszold magad hidan mert elfogysz XD

2016. máj. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2016. máj. 8. 18:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Vga t csak akkor szabad használtan venni ha még sok garancia van rá, ez az egyetlen olyan hardver ami különösebb előjel nélkül adja meg magát, ezen felül tápot, meg hdd t sem vennék használtan, a többinél nem kell túlságosan tartani az esetleges problémáktól.
2016. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#3 Lehet félrenyomott/ a másodiknak törölték a válaszét.
2016. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én használtan csak CPU-t vennék. Mert az nem nagyon romlik el, ha nem b*szintja el valaki tuningal akkor 10 év múlva is megy. Ha az első 3 hetet kibírja utána baja nem lesz.
2016. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tápegység sem romlik el 10 év után sem, hacsak nem száz forintos vackot veszünk.
2016. máj. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mivel használt vs új gép között gondolkodol gondolom nem filléres gépet akarsz ami azt jelenti, hogy gondolom valami modernebb gépet, na most használtan elég gyakaran van még a használt dolgokra akár 1+ év garancia is, azokat teljesen nyugodtan megéri megvenni. Videokártyát valóban legalább 1 év garanciával használtan, processzort nyugodtan. A tápot nem tudom miért írják, egy jó tápnak 8-10 év simán megvan az üzemideje. Nem kell túl régi venni annyi a titka.
2016. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lord Hidan ***** válasza:
#3 1-est akartam írni bocs:D:DDd
2016. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!