Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GeForce GTX 1080-hoz milyen...

GeForce GTX 1080-hoz milyen hardverek kellenek? Nincs rá pénzem, csak érdekel.

Figyelt kérdés

[link]


Mivel lehet maxon kihasználni a teljesítményét? Lehet 2-őt is egymás mellé szerelni SLI-ben,mint a GTX 980Ti-nél?

Képernyő,alaplap,táp,processzor,ram stb.

Az áraknak én utánanézek. Elég a megnevezéseket feltntetni. Ár érték arány nemigazán érdekel most.



2016. máj. 7. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg egy jól meghúzott i5 4690K-val érzi magát jól minimum,de a legtöbb esetben lazán el fog menni egy szorzózáras i5 haswellel is,mondjuk a 4590-el csak néhol limit lesz,de ez még minimális.Amd mostani processzoraiban felesleges gondolkodni,egyik sem tudja kihajtani még a 980-at sem.Fogyasztása alacsony lesz,mert ez már kisebb nanométeres gyártási technológiával készült mint a 9xx széria
2016. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Tudod mit? Leírom a minimumot, te pedig úgy fejleszted, ahogy akarod:


Asus H110M-A

Intel Core i5-6500

Kingston 8GB DDR4 2133MHz HyperX Fury Black

Be quiet! 400W System Power S7 (SLI esetében Cooler Master V 650W)

NZXT Source S210

Dell P2416D

2016. máj. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hja, meg elfelejtettem, hogy minimum ASRock Z170M Extreme4 lap ha SLI kell (nyilván, mivel ez a legolcsóbb, amit támogatja).
2016. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönömszépen a válaszokat!
2016. máj. 7. 23:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!