Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem fut maxon ezen a...

Miért nem fut maxon ezen a konfiguráción az assassin's creed unity?

Figyelt kérdés

Asrock 110M alaplap

Intel Core i5 6500 skylake processzor

Gigabyte GeFore 750Ti kártya

Kingston DDR4 8Gb Hyperx Fury memória

WD 1Tb merevlemez

Monitor: egy régi BenQ, DVI- Dsub csatlakozóval csatlakoztatva, felbontás: 1440*900

Op. Rendszer: Win10

A játékot nem lehet 1366*768 Nál nagyobbra venni és max beállításoknál 10FPS em van. Sztm ez nem normális ennél a konfignál.



2016. máj. 4. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól a vga-tól nem kell csodákat várni azért! Ha mindent maxra húzol az nég egy 980ti-t is kiakaszt.
2016. máj. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Azért mert sz*r ez a gép. csak lowon megy el rajta.

ha nem hiszed akkor...: [link]

2016. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

van egy középkategóriás videokártyád, amitől csodát vársz?

proci jó, ram elég, de a videokártya nagyon visszahúzza.

Nekem gtx 970-nel ami 2.5x drágább, mint az a 750ti is csak 50 fps-em van ha mindent maxra rántok a játékban.


A másik: hova van csatlakoztatva a monitorod? Mert ha ügyesen, mint sokan rádugtad az alaplap d-sub (kék trapéz formájú) vagy egyéb kimenetére, akkor a videokártyád csak dísznek van a gépben, nem fogja használni a gép, marad a proci integrált vga-ja, ami ilyen kaliberű játékokkal nem bírkózik meg.

2016. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#1 válaszoló!

Az nem igaz, hogy egy Nvidia GTX 980 Ti-t is kiakaszt.

Nekem GTX 970 van és ultrán semmi akadás nem volt a játékban. A stabil 50-60 FPS volt.

2016. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Értem. Szóval a vga gyenge. Es a videókártyahoz van csatlakoztatva. Most vettem a gépet, eddig mindent elbírt, csak a unity fogott ki rajta. Akkor a syndicate et meg sem próbálom...

És kedves kettes válaszoló, a prcimmál nem sok jobb proci van. De k, ment a - pont

2016. máj. 4. 14:15
 6/11 anonim ***** válasza:

Az Ubisoft az Assassin's Creed Unity játékot nagyon elszúrta, mint optimalizálás.


A Te gépeden közepes-magas grafikai beállításon fog futni patchekkel.


Nyugodtan telepítheted a Syndicatet, az már jobban van optimalizálva.

2016. máj. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"És kedves kettes válaszoló, a prcimmál nem sok jobb proci van. " Csupán közel 100 :) Igaz ha csak a gamer gépbe való procikat nézzük, kb 30-40 előzi meg.
2016. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sokan nagyon nincsenek tisztában hogy mi szar és mi nem. a 750Ti egy nagyon korrekt kis kártya, persze Suzukival forma1-et... szóval nem max grafikára való. arra ott vannak a csúcskártyák. valóban elég szarul van optimalizálva, kezd a Ubi is kicsit elszállni. ettől függetlenül nincs baj, ha belefér majd akkor egy hamarosan megjelenő amd 480-as mehet bele (igen látom, hogy nvidia párti vagy, de nem kell rögtön leszólni), mivel elég jónak ígérkezik, aztán majd meglátjuk. meg jobb lenne ha nem dsub csatlakozót használnál, bár gondolom hdmi még nincs a régi képernyődön.
2016. máj. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 félreértés ne essék, én is Gtx750Ti-t használok(#2)
2016. máj. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#8 nem vagyok egyik párti sem, azért választottam az intel- nvidia kombót mert kevesebbet fogyaszt és az nekem sokat számít. Ennyi :D Köszönöm a kommenteket! :)
2016. máj. 4. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!