Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ilyen táppal megy egy GTX...

Egy ilyen táppal megy egy GTX 550?

Figyelt kérdés

420 watt:

+3,3V 25A

+12v 15A

-12 V 0,8A

+5V 25A

-5V 0,5A

+5VSB 2A


Egy ilyen elbírná?



2016. máj. 3. 17:37
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Mert akkor szerinted azt a 75 wattot mi adja le?
2016. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:
Az nem megoldható valahogy, hogy a videókártya másik tápegységről menjen, mint a számítógép? :DD
2016. máj. 3. 18:51
 23/39 A kérdező kommentje:
Mármint én ezt úgy gondoltam, hogy nem tudom, hogy az a 116 watt amit összesen eszik vagy amit a kábelnek le kell adnia..
2016. máj. 3. 18:52
 24/39 A kérdező kommentje:
úgy tudom, hogy ahhoz hogy 2 táp üzemelhessen egy gépben (egyikről csak a vga-t működtetném) 2 vezetéket össze kell kötni. Tudnátok segíteni ebben?
2016. máj. 3. 19:09
 25/39 anonim ***** válasza:
Istenem mit össze bonyolítod itt a dolgokat. Ennyire nehéz 12-14 ezer forintért venni egy MINŐSÉGI tápot? Itt ne csak a wattokat meg az ampereket nézd hanem a minőséget is. Mert könnyen lehet, hogy jön egy áramszünet vagy valami hasonló és a tápod visz mindent a kukába. Ennyire megéri kockáztatni?
2016. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Mert ha veszek egy 30 ezer forintos tápot, akkor nem lesz áramszünet :DDDD Igen nehéz venni, mert nem tehetem meg hogy csak úgy tízezreket dobáljak ki az ablakon :) Ha erre voltál kíváncsi, akkor remélem jobb a délutánod, hogy elmondhatod, hogy te megteheted és én nem :) Ha lenne 15k-m egy tápra már szaladnék a boltba és vennék egyet...
2016. máj. 3. 19:21
 27/39 anonim ***** válasza:

Látom nem érted, itt nem arról van szó, hogy majd a tápod csinál egy áramszünetet hanem ha lesz a házadban egy áramszünet valami oknál fogva és utána égett szagot érzel mert az LC PÁWER tápodban a védelem egyenlő a nullával akkor majd vakargatod a fejed, hogy miért ment tönkre a géped. Egyébként az FSP-nek van a 350-60APN-es tápja ami olyan 9 ezer forint körül van de arra legalább rábíznám a gépet.


Mindegy, ha tönkremegy a géped egyszer akkor majd ne csodálkozz.

2016. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
30 ezer Ft egész olcsó lakásbiztosítás, mondjuk erre csak azután fogsz rájönni, hogy a mostani leégetett mindent.
2016. máj. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Aha szóval neked nem azzal van bajod, hogy arról menne minden hanem önmagában a táppal :) A gép egy gyári Dell tápról megy jelenleg :) Elvileg abban kellene lennie... Attól mert egy táp egy rakat szar attól a lakásom még csaknem gyullad fel :)
2016. máj. 3. 19:40
 30/39 A kérdező kommentje:
Ha lenne annyim egy tápra a kérdés meg sem született volna és nem akarnék kókány megoldásokhoz folyamodni. Alapból vettem volna egy ilyet [link] vagy [link] vagy [link]
2016. máj. 3. 19:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!