Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb konfig?

Melyik a jobb konfig?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból nézelődök, Egyik a pcgamer.com, másik pedig a techbuyersguru.com buildje.


pcgamer.com versenyzője:


Intel Core i7-6700K

Asus Maximum VIII Hero

G.Skill Ripjaws V Series DDR4 2666 (16GB)

MSI GTX 980 Ti Gaming 6G

EVGA Supernova 850 watt G2 80 Plus Gold

Samsung 950 Pro M.2 SSD (256 GB)

Samsung 850 EVO (500GB) (Ha ez még mindig kevés, egy WD Black-et ajánlanak mellé)

Corsair H90

LG Blu-ray reader

Fractal Design Define R5


techbuyersguru.com pártfogásában ringbe száll:


Intel Core i7-6700K

Gigabyte GA-Z170X-Gaming 6

EVGA GeForce GTX 980 Ti 6GB FTW

Corsair 2x8GB Vengeance LPX DDR4-3200 Black

Samsung 850 Evo 1TB

Thermaltake Suppressor F-51

EVGA Supernova P2 750W

Noctua NH-U14S

Samsung SH-224FB 24x DVD Burner


Kinek melyik tetszik? Nekem személy szerint az első. Ha nektek kéne összeraknotok esetleg ennyiből, hogy csinálnátok? (Ahogy az látszik, külföldi oldalakról van szó, 2000 dolláros kategória, Ez kb 530k magyar forint)



2016. máj. 1. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
PM-be küld már el hogy külföldön hol dolgozok, köszi! :D
2016. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
dolgozol*
2016. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsiságból nézelődök, mint írtam, itthon koptatom egy gimnázium padjait egyelőre, ha éppen érdekel :) Csupán nagyon érdekelnek az egyéni konfigurációk x összegből összerakva.
2016. máj. 1. 19:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Erre így nem lehet válaszolni, mert különböző felhasználáshoz különböző gép való. Például minek Blu-ray meg DVD író? Vagy platina hatásfokú tápegység? És a sok ledes villogó alkatrész? Meg melyik a jobb, a nagyobb vagy a gyorsabb tárhely?


[link]

Például én így oldottam meg, ami szigorúan jobb játékra (2db GTX980Ti miatt nyilván), de kevésbé lehet bővíteni ez és a kis ház miatt, meg az alaplapról kihagytam az OC extrákat, ami nem létfontosságú és amíg "csak" x61 kraken szintű hűtésben kell gondolkozni. De megint az, hogy kinek és milyen célra?

2016. máj. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak gaming a cél most.
2016. máj. 1. 20:41
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 a 240GB bőven kevés játékra szerintem.
2016. máj. 1. 20:43
 7/10 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki csak wowozik, például, de nem pont ezt magyaráztam, hogy felhasználás kérdése? Akkor rakj helyette be egy WD10 ezex-et és kész is vagy.
2016. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az azért nem tiszta kinek kéne ilyen konfig WoW-hoz, de oké...
2016. máj. 1. 21:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem meg 2TB is kevés a programokhoz, emiatt nekem meg a másik kettő sem megfelelő. A wowozást pedig értsd úgy, hogy biztos van olyan is, aki csak dark soulsozik, csak gta-zik, csak witcherezik stb, ahova felesleges ekkora tárhely. Emiatt nem is értem, hogy miért ezzel van a legnagyobb bajod, mert az adattárolás a leginkább szubjektív. Nálam 2x 3TB EFRX van RAID1-ben, és ennél vagy akár nagyobb tárhely esetében pazarlás az SSD (ezért is tartom indokolatlannak techbuyersgurut a tápegység és a dvd író mellett). Te pedig szigorúan gamingről beszéltél, ami megoldható kis helyen is, ha karbantartjuk a számítógépet.
2016. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, nekem az adattároló partíciómon jelenleg kb 600GB foglalt, ebből lehet 100-150 max filmek, 10 giga zene, többi program együttesen kitehet max 15 gigát, többi játék. Lehet az egyéb program több persze, most csak hasból mondtam.
2016. máj. 1. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!