Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a konfigurác...

Mi a véleményetek a konfigurációról?

Figyelt kérdés

a mai játékokat elviszi full grafikán?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


MSI Z170A XPOWER GAMING TITANIUM EDITION Alaplap


Intel Skylake Core i7-6700K 4GHz LGA1151 Processzor


ASUS GeForce GTX 980 Ti 6GB GDDR5 384bit PCI-E (GOLD20TH-GTX980TI-P-6G-GAMING) Videokártya


G.SKILL RipjawsV 8GB (2x4GB) DDR4 3600Mhz F4-3600C17D-8GVK


Kingston HyperX Savage 2.5" 240GB SATA3


Corsair Hydro Series H110


Enermax Revolution87+


Western Digital Se 1TB 128MB SATA3


LG 34UC87M-B Monitor



2016. máj. 1. 18:45
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

tudom rosszúl írtam 2x G.SKILL RipjawsV 8GB (2x4GB) DDR4 3600Mhz vagyis 2x2x4Gb

én úgy tudom hogy az ENERMAX megbízható táp

2016. máj. 1. 19:19
 12/24 anonim ***** válasza:
És miért magyar oldalon keresed,ha Svájcban élsz? kamu.
2016. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
svájcban sokkal drágábbak a dolgok és svájcban dolgozom nem tervezem hogy ott éljek svájc nagyon drága ország ami én keresek az ott aprópénznek számít egy eredeti svájci minimálbére 5000frank nekem 2800frank
2016. máj. 1. 19:26
 14/24 anonim ***** válasza:
65%

Aránytalan.


SLI + OC alaplap, de se több videokártyát, se megfelelő tápellátást nem biztosítottál, így kidobtál 70 ezret az ablakon.

A játékok nincsenek optimalizálva millió szálra és nagyobb lenne a tuningpotenciál, ha i5-6600K-t választanál (többek között azért is, mert lényegesen olcsóbb és egyébként sincs erre tervezett tápegységed). Így kidobtál 30 ezret az ablakon.

OC-ra tervezett prémium videokártya, de a tápellátás nem elég stabil, kidobtál 100 ezret az ablakon.

Aránytalan, 2 slotot elfoglaló 8GB ram, így bővítés sem lesz problémamentes, másrészt 3600MHz órajel nem éri meg azt a felárat, amit úgy fizetsz ki, hogy egy jobb minőségű széria (pl Trident Z) helyett választod ezt. Persze ez is OC-ra tervezett modul, de szintén a tápellátással van a probléma és semmivel sem fogsz tapasztalni többet, mint egy belépőszintű darab esetében, ezért kidobtál 10 ezret az ablakon.

Először is, 1db GTX980Ti-hez és i7-6700K-hoz is több, mint elég 500W tápegység (750W pedig 2way SLI-nak is, ennél több meg nem ár/érték arányos), másrészt ha OC-ban gondolkozol, akkor pedig a minőséggel van a baj. Enermax Platimax alá nem kéne adni, ha mindenképpen enermaxot választunk (de igazából Corasir AXi szint lenne ideális egy ilyen laphoz).

Mivel se hangfalszettet, se hangkártyát, billentyűzetet, egeret, házat, hálózatikártyát stb nem írtál, az adathordozó pedig abszolút felhasználásfüggő, ezért nem tudok más aránytalanságról beszámolni, úgyhogy ennyi.

Ja meg kifejezetten ocsmány a fehér alaplap arany videokártyával és piros rammal, de ha veszel egy fekete zalman házat kék és zöld beépített ledvilágítással, akkor aztán megvan a karácsony feeling.


Ha legkevesebb hozzányúlásból akarnám helyrepofozni, akkor kicserélném a tápegységet és a ramokat (meg talán a nem túl jó ár/érték arányú videokártya és alaplap alá adnám), úgy egy teljesen jól bővíthető csúcskategóriás gépet kapnánk.

2016. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Aztán az a 2800 elmegy rezsire,kajára,albérletre, ruhákra, szórakozásra,nem?:)) Ennyi erővel,ha azt mondod, Svájcban vagy prostituált,aztis elhiszem még.
2016. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ja hogy 4x4GB ram, hát akkor a bővíthetőséget ki is lőttük, úgy végképp rossz. Ami meg az Enermaxot illeti, ja, kifejezetten megbízható, de már nem gyártanak ilyen folyékony nitrogénhűtésready alaplaphoz passzoló, HeavyOC rendszerek alá elég stabil tápegységeket, de ezt már leírtam.
2016. máj. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
köszi a véleményed! még nem vettem meg mert pot ettől tartottam hogy nem lesz jó az alaplap nekem sem tettszik de egész jó nak tünt a RAmot rosszúl írtam 2x2x4 GB raknék bele proci is elég erős,nah de hogy komolyra vegyük amint látom értesz hozzá 1000.000Ft ból milyet tudsz összerakni ez a plafon nem szánok rá többet már ez is túlzás egy kicsit de a lehető legjobbat akarom kihozni
2016. máj. 1. 19:35
 18/24 anonim ***** válasza:
Játékra, 1 milkából? Vagy kamu, vagy szimplán hülye vagy és nem tudsz bánni a pénzzel...
2016. máj. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
# 15/18 nincs időm szórakozásra bulik am nagyon drága a szálást a munkáltatóm biztosított a rezsit a fizuból alapból levonja igazából kajára meg ruhára költök de azt is németben veszem meg mert ott fele annyi 50km vagyok a határtól
2016. máj. 1. 19:39
 20/24 anonim ***** válasza:

Írtam hogy kamu az egész....

1. Ha ennyi pénze van akkor biztos nem gyk kérdezi meg hanem min. prohardveren rakatja össze!

2. Ha tudja hogy feslőkategóriás CPU és VGA párost veszi meg akkor miért írja hogy full elviszi-e (max provokáció az egész így)

2016. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!