Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen Lenovo laptopot vegyek?...

Kaiu kérdése:

Milyen Lenovo laptopot vegyek? [Többi Lent. ]

Figyelt kérdés

Sziasztok bocs hogy a lenovo kategóriára szűkítem a kört de kinéztem egy Lenovo G50-70 nevű laptopot. Napi párszor használnám, nem vagyok gép függő és akkor is ezekre használnám normal grafikán. cs 1.6,go. Mta, youtube, gta 5, és talán ets 2 de ha nem nem de ha kell lowon is jó. És most jönnek a válaszok hogy ennyiért tudnék 100x jobb gépet venni de nekem nem gép kell hanem notebook. Szóval szerintetek jó ez a notebook? Vagy tudtok jobbat ennyiért?( nem használtat)

A notebook ~90 ezer.



2016. máj. 1. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem jönnek ilyen válaszok ne aggódj, ennyiért asztaliból sem lehet normálisat venni nem hogy laptopból. Ezen a gta V és ets 2 kizárt, hogy minimumon élvezhetően fusson.


De ha hozzádobsz még egy 20ast akkor kezdhetsz használtan nézelődni az értelmesebbek között.

2016. máj. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Youtube lenovo g5070 gaming test gta v high grafikával és élvezhető.
2016. máj. 1. 10:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor valamit nagyon elnéztél.
2016. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lenovo G50-70


ilyen néven én egy 130 ezres gépet találtam dedikált AMD grafikus chippel i3mas procival, ami azért elbír a GTA 5-el


nem tudom te mit és hol találtál 90 ezerét, de ha a celeron intel HD szavakat látod a definícióban akkor kerüld el

2016. máj. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Trevor. ***** válasza:
CS 1.6, CS:GO és ETS2 gond nélkül fog menni, a GTAV-t 720p-ben lowon 20-30fps-el az integrált is elviszi, a dedikált vga pedig egy kicsit jobban fog menni, így a natív felbontáson (1366x768-ban), mindent minimumra levéve 30fps meglesz. Ha neked mindenképpen laptop kell és megelégszel ilyen grafikával és fps-el, akkor el lehet játszogatni vele.
2016. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Lord Hidan ***** válasza:

Amire te gondolsz abban egy dual core 3558U van és egy r5 m230 ez borzasztó gyenge így

yt és cs 1.6 elfog menni rajta de gta 5öt felejtsd el az én i3-2330 + gt540es laptopomon minimumon alig volt meg a 25fps robbanásoknál stbnél lement az 10köré is élvezhetetlen volt. ets2 talán minimumon elmenne nekem közepes grafikával ment

2016. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Okés köszi jó lesznez nekem nem akarok nagy élményeket fűzni a laptophoz a gta 5 kihagyom nem nagyon erdekel amugy se.
2016. máj. 1. 13:00
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


ennyit azért még rádobnék...

2016. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Lord Hidan ***** válasza:
[link] vagy 110ért
2016. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!