Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Steelseries Sensei RAW vagy...

Steelseries Sensei RAW vagy Steeleseries Rival 100 jobb az A4Tech V7M Bloodym leváltására és miért?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 21:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
5 ezer Ft gamer egereknél minden összehasonlíthatatlanul jobb.
2016. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem de hogy a 2 közül még is melyik mert igazából én a Sensei felé húzok a lézeres érzékelő miatt.
2016. ápr. 30. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a lézeres egerek rosszabbak, igaz jobban müködnek egy asztalon például de ha játszani szeretnél akkor mindenképp optikait vegyél, rival 100 nem rossz elég jó szenzorral rendelkezik, a4tech hát... jó nekem volt 5évig a4 tech x7 amit imádtam, de ezek a bloody szériák már csak a designra mennek semmi másra, én inkább egyébként vennék egy zowie-t. (ss rival 300-am van egyébként, jó meg minden csak nagy kicsit a kezemnek és nehéz vele célozni játékban ez miatt) az egér pedig nagyon kafa, bár ha a három közül választhatsz akkor rival100
2016. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a bloody az a mostani egerem amit le akarok váltani de köszönöm ment a zöld :)
2016. ápr. 30. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Rival 100-at használok lassan két éve és nagyon jó egér csak ajánlani tudom. Kényelmes a fogása, nem csúszik a kezed rajta még akkor sem ha izzad és az oldalán lévő rücskös felület nem kopik (pedig van igénybevétel rendesen). Gombjai határozottan és jól kattannak több év után is nem lazultak meg. Ebben az árkategóriában egy kiváló választás és nagyon jól testre szabható. Gamer egérhez képest még az ára sem vészes. A Sensei Raw nem tudom milyen.
2017. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!