Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a laptopomnak?

Mi lehet a baja a laptopomnak?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy Asus e403sa laptopot és a win10 első indításnál állandóan kritikus hibát jelez loginnál. Próbáltam már win hibajavítást, biosban is, de semmi. Nem is észlel hibát. Írtam már az asus supportnak, de ők sem voltak okosabbak. Most az emmc háttértárra gyanakszom. Esetleg nincs valami ötletetek?

2016. ápr. 28. 11:39
 1/1 axonbite ***** válasza:
memória hiba is lehetséges próbáld egy memóriával ha több modul van bent. ha ez nem akkor nézd meg csökkentett módban mi a helyzet. ha oda beenged és nincs kék halál akkor próbáld eltávolítani a videó kártya driverét valamint eszközkezelőből magát az eszközt is majd indulj újra és keress másik videó kártya drivert telepítsd..
2016. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!