Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép 150ezerből?

Számítógép 150ezerből?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy számítógépet amit játékra, netezésre, filmnézésre használnék. A keret ne nagyon lépje túl a 150ezret. Tudnátok segíteni?

2016. ápr. 26. 17:24
1 2
 1/11 anonim válasza:

Azt nem tudom láttad-e, de rendkívül jó használt számítógépeket lehet kapni az általad jelzett ár töredékéért.


Netezésre, csak úgy játékre, no meg filmet nézni nem kell a legeslegújabb gép.

PErsze ha csak úgy sok pénzt akarsz elsz.rni, hajár.

De akkor sem úszod meg, hogy SPECIFIKÁLD, mit is akarsz.

2016. ápr. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
linkelned azokat a hasznalt gepeket?
2016. ápr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

pcx geposszerako.

amit vegyel figyelembe: game debate-en lecsekkolod a videokartyat, hogy melyik jatekot milyen felbontason akarod futtatni. egesz korrektul leirjak.

processzorbol ha izmosat akarsz olcson akkor egy amd fx vagy intel i3 korul kellene keresned. memoriabol 4 giga es 1600Mhz ala ne menj. de ha uj jatekokkal nem jatszol, akkor egy amd a10es proci egesz elvezhetoen visz majd unreal engine 3mas jatekokat, pl mass effect. egy ssd-t vegyel amire a rendszert es a kisebb programokat telepited, es egy pl 1 terras hagyomanyos merevlemezt amin a tobbi cuccodd, kepek videok vannak. nekem samsung evo 850 basic van par honapja, semmi bajom nem volt eddig. gyors mint a villam!

ha komoly videokartyat akaraz akkor nezd meg hogy belefer e majd a hazba, es a game debate hany wattos tapot javasol! 65w procihoz meg low profile 65w kartyahoz 400w altalaban eleg. amugy a jatekra jo kartyak 50nel kezdodnek... nekem r7 250em van, skyrim 1280x1024en egesz magas beallitasokkal jatszhato. vsync elsimitas stb.

nem egyszeru tema!

2016. ápr. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok használt gépet venni mert már kb 5-ször megszívtam vele.
2016. ápr. 26. 17:47
 5/11 A kérdező kommentje:
Valaki tudna konkrét konfigot is?
2016. ápr. 26. 17:52
 6/11 anonim válasza:

[link]


Szerintem ezzel leírtam mindent, ne rakass össze boltból gépet, igazat írnak az előttem lévők csak pénzlehúzás.

Különben is, ha annyira akarod és megvan rá a pénzed ez már holnap után nálad lehet :)


De egyébként ha ez nem tetszik válogass:


[link]

2016. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

új gép :

[link]


gépösszeszereléssel együtt 140k.

bocsi ha fura a kép,de két monitorom van.

esetleg ha valaki tud intelest hasonló árba,hajrá.

2016. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Low budget gépbe ha játékra is akarod használni soha nem vennék ssd-t. inkább az árán jobb processzor és vga...
2016. ápr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7# gtx 750 ti ennyiért nem éri meg, a gigabyte verziók olcsóbbak 4-5 ezerrel. Hdd inkább wd 1 tb blue ott is spórolsz 1 ezrest.500 wattos táp megint felesleges azon is spórol pár ezret. Így a megmaradt pénzt elihatod :)
2016. ápr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Összedobtam én is egyet:

[link]

Ez így 138000 összeszereléssel. Viszont ezt nagyon fejleszteni nem lehet. A mostani játékokra kompromisszumokkal alkalmas.

2016. ápr. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!