Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van, hogy az egér...

Miért van, hogy az egér illesztőprogramja nem válaszol?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma hajnalban kiírta a Win 10, hogy USB eszköz nem válaszol (Vagy valami ilyesmit), az illesztőprogramjával volt kapcsolatos. Egy sharkoon drakonia egérről van szó. Akkor hiába dugtam ki meg be az egeret nem érzékelte. Most a másikat használtam, bedugtam a a drakonia egeret vissza, és most megy rendesen, viszont 5-10 MP -nként elmegy a jel majd "megjön", így kisebbeket akad.


UI: Amikor most akadozik az egér, nem ír ki semmit sem.



2016. ápr. 23. 06:55
 1/1 anonim válasza:
Kérj egy rendszergazdai parancs sort(start-jobb klikk-parancssor(rendszergazdai)) és írd be a következőket "sfc /scannow" Ez leellenőrzi a védett rendszerfájlokat. Ha minden OK. (kb. 20-30 perc amíg végez.) akkor indítsd újra a gépedet. Kaptál az egérhez, egy megható programot, tedd be a DVD meghajtóba és installáld újra.
2016. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!