Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményed a következő...

Mi a véleményed a következő videokártyáról? ASUS AMD Radeon R7 240,2048MB, DDR3,128bit, HDMI, DVI, VGA

Figyelt kérdés
Asztali géphez kell. Videókat szoktam nézni de komoly rendszerigényű játékokat nem szoktam játszani. Szeretném ha halk lenne mert a régi amit cserélnem kell már nagyon zajos.
2016. ápr. 15. 21:33
 1/4 Trevor. ***** válasza:
Az, hogyha csak filmet akarsz nézni, meg alap dolgokra használni a gépet, akkor bőven elég az integrált is, vagy ha az nem lenne, akkor a létező legolcsóbb használt kártya, aminek van drivere ahhoz az oprendszerhez, amit használsz. Újonnan pénzkidobás a kártya, de ha mégis szoktál néha játszani, akkor egy használt HD 7770 is jó választás.
2016. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézd végig. Az a baj a kártyával, hogy minden. Ennek semmi értelme.


https://www.youtube.com/watch?v=sph6cjJeRdI

2016. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jobb áron van mint a GT740 de használtan sokkal jobbat kapsz.
2016. ápr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Videókat szoktam nézni de komoly rendszerigényű játékokat nem szoktam játszani."


Erre még az 1GB verzió is tökéletes, ráadásul az GDDR5 VRAM-ot használ.

2016. ápr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!