Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Igaz, hogy ha nem használjuk...

Igaz, hogy ha nem használjuk naponta a nyomtatót, beszárad a tintapatron?

Figyelt kérdés

2007. nov. 12. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy idő után beszárad, de ez nem napokban mérhető (inkább hónapokban).
2007. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Szia!

a sima tintapatronos nyomtat igen is beszarad!minden heten kell gyomtatni ,lehet hogy olcsobb ,nallunk a gyerekek sokat hasznaljak, es nem volt ideje beszaradni.Az volt a gond hogy nem gyoztem toltetni,ugyhogy lecsereltuk lezer nyomtatora ,nem szines de jobb!meg a tintapatronost max 4 szer lehet tolteni azutan ujat tinta tartostul kell venni!

ugyhogy nekem sok gondom volt a tintasugaras nyomtatoval!

sok sikert!

2007. nov. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Azért kicsit megtévesztő az előttem szóló...


Nem mindegy, hogy milyen az a tintasugaras nyomtató. Pl. az enyém egy nagyon szuper Canon i550-es, mely négyszínes (azaz a cián, bíbor, sárga és a fekete szín külön patronban van), és egy teljes garnitúra festék (azaz a négy darab!!) kerül 1200 Ft-ba, ha jó helyen veszem meg. A minősége pedig kifogástalan.

Emellett van egy HP Laserjet-em és egy HP Color Laserjetem is, hagy ne mondjam, hogy a "gatyám rámegy". Amíg feketét nyomtatok és szöveget, addig nagyon gazdaságos. De ha már komolyabb a festékmennyiség, akkor bizony "sokba van az is". Ne feledjük, hogy egy fekete toner a lézernyomtatóba 7-20e Ft között mozog.

2007. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha tökéletesen zár a patrontartó, akkor tényleg hónapok alatt szárad csak be a nyomtatófej. De ha nincs a nyomtatóban, akkor pár nap alatt beszáradhat. Néhány hetente érdemes nyomtatni minden színnel egy kicsit. Persze, a tinta minőségétől is függ a beszáradás ideje.

Gyanús, amikor már csíkosan nyomtat, pedig még van benne elég tinta.

2007. nov. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

[link]


itt egy cikk erről

2011. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!