Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire jobb egy hangkártya?

Mennyire jobb egy hangkártya?

Figyelt kérdés

Adott egy alaplapi hangkártya egy GA-B85M-D3H alaplapon azaz Realtekes 7.1-es. Van viszont egy Phillips fejhallgatóm amit akárhogy állítok rohadtul halkan szól. Mennyiben másabb lenne ha egy hangkártyát tennék a gépbe illetve jobb lenne-e tőle a hagzás.

Aki esetleg jártas a dologban Win10 driver terén melyik hangkártyát ajánlaná? Jó oda egy régebbi soundblaster vagy valami másabbat? Vagy ne várjak sokat mivel úgy is olyan halk lesz minden inkább nézzek másik fejhallgatót?



2016. ápr. 10. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Szerencsere Phillips fulesbol csak 54502 fele van, igy pontosan tudom mirol beszelsz:D


Ha a fulesed olcsobb egy 20-asnal, akkor folosleges kartyara kolteni.


Egyeb esetben egy USB DAC-t ajanlanek, kb. 20-30e ertekben.

2016. ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fejhallgató pontos típusa? Én nekem a legolcsóbb am3-as alaplap van szóval gondolhatod milyen az alaplapi hangkártya, hangminőség az nulla, nem tiszta szép hangok.. lecseréltem egy asus xonar dg-re amivel nagyon megvagyok elégedve, bár azt hozzá teszem hogy sokkal hangosabb nem lesz a fejhallgató, neked ott más probléma van.(egyébként a füles egy hyperx cloud)
2016. ápr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Trevor. ***** válasza:

Más eszközre, pl. telefonra kötve milyen a fejhallgató hangereje?

Nekem integrálttal csak a mikrofon volt halk, azt is kiváltottam egy USB-s, mikrofonos webkamerával.


Ha hangkártyát vennél, ezt ajánlom, sokkal jobb a hangzása, mint az integráltnak, ha minőségi hangszórót/fülest/fejest kötsz rá: [link]

Asus oldalán néztem, van Win10-es driver, szóval mennie kell.

2016. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
áá nem vagyok azért annyira vájt fülű hogy ennyi pénzt költsek hangra csak hallani szeretnék és elvileg Phillips SPH2000 vagy 25000 nem tudom pontosan csak hogy nincs rajta hangerőszabályzó de a kábele rohadt hosszú. Minden gagyu headset jól szólt eddig ez meg halk hogy a TS-t alig hallom mit beszélnek....ezért gondoltam egy olcsóbb hangkártyán talán van valami erősítés.... :) Köszönöm a válaszokat azért
2016. ápr. 10. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:
ts-en belül vidd feljebb az adott emberke hangját.. ez megold mindent :D
2016. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ja és 3-4 ezer fonrintért semmit ne várj
2016. ápr. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Trevor. ***** válasza:

Ha van is erősítés, akkor is minimális és inkább mikrofonra vonatkozik.

De tehetsz egy próbát ezzel: [link]

2016. ápr. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 BM-Striker ***** válasza:

X-Fi -nél régebbi Creative hangkártyáknak rossz a driver támogatása Win Vista...10 -re.


[link]



Használt Asus Xonar DG vagy Creative X-Fi sem rossz választás pl.

2016. ápr. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget, gondoltam megpróbálom majd tényleg ezt az olcsóbbik usb-s kütyüt. TS-en +20db-en van mindenki mégis halk minden....nem csak ts youtube stb mondjuk zárt füles ez votl amikor vettem jobbat vártam mégis Phillips....mondjuk hoszabb távra lehet érdemes egy asus xonarba beruházni...
2016. ápr. 11. 09:28
 10/10 BM-Striker ***** válasza:

#9


Olcsó USB kütyü se jobb, mit az integrált.


Amin normális erősítő van az 15-20k körül kezdődik külsőből.

2016. ápr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!