Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó ez a konfig? Többi Lent.

Kaiu kérdése:

Jó ez a konfig? Többi Lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok minél olcsobban szeretném megúszni az új gépet és most tudom jönnek a kommentek hogy kár neki fognom, gyüjtsek pénzt de soha nem lesz rá még egy alkalmam hogy legalább ezt is megvehessem szóval légyszi véleményeket. Ne szidást.

*CoolerMaster HYPER TX3 Evo (FM2)

*AMD A10 X4 5800K 3.8GHz FM2 Processzor

*AMD Radeon HD 6670

*Kingston 8 gb os hyper x fury black ram

*abit sg-71 alaplap

*no name régi 120gb os merevlemez

*no name ház de elég jó 4 usb portos micro amx alaplap fér el benne

Szóval az alaplapot hagyom meg egyenlőre az abitot nos régi és használt de nem fér be a keretbe és még bírja, aztán a régi hdd persze az is régi meg most tönkre ment rajta az op rendszer a system fájl hiányzik de azt is megtartom mert még bírja, és a táp na az érdekelne mert egy 230as táp van benne aminek nem lehet kiolvasni a nevét elég lesz az vagy nagyobb kell?

Megfelelne e az alaplap? A videó k.nak és az új procinak meg a hűtőnek?

A max limit nos minél olcsobb max 70 ezer e inkább 60 a max.

Előre is köszi a választ és kérlek ne támadjatok.



2016. ápr. 9. 20:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors és segítőkész választ ugy lesz ahogy irtad.
2016. ápr. 11. 11:40
 12/17 anonim ***** válasza:
Esetleg kereshetsz youtubeon videókat, hogy beírod ennek a procinak a nevét, meg mellé a játék nevét amire kíváncsi vagy és biztos lesznek tesztvidók ahol ki próbálják, hogy milyen beállítások mellett hogy fut az adott játék.
2016. ápr. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Igen ez jó ötlet amugy ha most úgyse veszek vidi kártyát igy megmarad pár ezer forint ha tudnal jobb amd-s procit akkor leirhatod :)
2016. ápr. 11. 12:28
 14/17 anonim ***** válasza:

Jobbat nem igazán lehetne mondani. Ami van még erre a foglalatra apu az nem biztos, hogy annyival jobb lenne mint amennyivel drágább is (bár nem tudom, hogy az 5800k-t mennyiért szereznéd be).

Vagy lehet nézelődni még az FX procik között, de azokra már nem igazán érdemes építeni. Helyette inkább intel fronton célszerű nézelődni.

2016. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Aha akkor jó lesz ez szóval köszi :)
2016. ápr. 11. 18:27
 16/17 A kérdező kommentje:

Akkor így legvégül az összeállítás

*Corsair 430W CX430 CP-9020046-EU tápegység

*Kingston 8GB (2x4GB) DDR3 1866MHz HX318C10FWK2/8 ram

*Cooler Master Hyper TX3 EVO RR-TX3E-22PK-R1 hűtő

*ASRock FM2A85X Extreme4-M Alaplap

*AMD A10 X4 5800K 3.8GHz FM2 Processzor

*noname 120gb os merevlemez

*samsung (nem tudom a teljes nevét) dvd író/olvasó

*noname régi de jólismert ház (microAtx)

Ez a konfig a jövőben tuningolva lesz!

Erre lesz használva: skype,mozzail firefox, cs 1.6,go,source,ets 2,gta sa,mta,gta 5.

Remélem nem hagytam ki semmit, szóval ez a konfig jó az elvárásoknak?

Ja és még valami, az alaplaphoz kapok (bocs de hülyeséget fogok írni) olyan fém lemez ami az usb,egér,billentyű,audio csatlakozónak a formájat tartalmazza és hátulra kell beszerelni? Előre is köszi.

2016. ápr. 11. 21:36
 17/17 anonim ***** válasza:
gta 5 1024x768 full ow tökéletes !
2016. ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!