Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ez a konfig?

1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
A gyári házhűtő ventiket száműzöm.
2016. ápr. 3. 18:59
 2/18 anonim ***** válasza:
42%
ez kamu mit csinálsz unalmadban konfigokat találsz ki vagy mi bajod van
2016. ápr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
Egész jó ,de ilyen árkategóriában sokkal jobbakat is lehet építeni.
2016. ápr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Kedves #2 Képzeld el nyáron fogok gépet venni és sajnos csak ennyi lesz a keretem. Tudom a 10-éves fejeddel nem fogod fel, de ennyibe kerül egy számítógép! Amúgy ha csak unalomból írogatnám össze abban mi lenne? Képzeld sokat írtam már össze és kérdeztem meg. Ebből lehet a legtöbbet tanulni. És lehet neked anyuci azt mondta, hogy jajj kisfiam kapsz 50000ft-ot ebből vegyél egy gépet (rosszabb esetben előre összerakottat), én nyáron megyek dolgozni azért a pénzért, és én jó tanuló is vagyok, fel is vettek jó iskolába ahova igen is szükségem lesz egy jó gépre! Maga az iskola végett is lenne a gép 225000Ft, de néha játszani is szeretnék. Hagy döntsem én el mennyit költök gépre! És képzeld el az eredeti terv 750000Ft volt, csak a szüleim nem tehetik meg, hogy fél milliókkal egészítsék ki.


#3 Köszönöm az értelmes választ! Mit lehetne benne cserélni? Mindenképp ezt a házat + 1151-es konfigot szeretnék. Ramból azért 2x8gb, mert már néhány játék kifogy a 8gb-ből (pl. Batman + Win 10).

2016. ápr. 3. 19:34
 5/18 anonim ***** válasza:
24%

hagyjad már magadat csak álmodozol bilibe lóg a kezed majd nyáron persze mit fogsz csinálni szemetet szedni nincs pénzed még használtra se 20-22 éves surmó vagy valami unatkozó bukdácsoló főiskolás nem most mész te suliba az tuti.

akinek suliba kell az ma már laptopot vesz nem 20ezerért ventiket innen is látszik hogy 0 forinttal tervezed "álmaid" gépét, ami sose lesz meg ennyit segítek.


barátnő keresésbe fektess ennyi energiát többre mész vele. borotváld le a hátad menj valami haveroddal buliba nézd ki a legcsúnyább lányt és szólítsd le ha mered, ha nemet mond menj a következőre ne itt trollkodj

2016. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Itt van 2 konfig,ezek lehet jobbak lennènek:

I7 4790-90000ft

Alaplap [link]

Videokartya:asus gtx 970-115000 ft,vagy gigabyte-100000 ft(a különbsèg nem sok,talàn az asus kicsit erősebb ès jobb a hűtèse)

Ram [link] 2 db,20000 ft

Egy processzor hűtő (minősègi)-10000 ft

Hàz-12000 ft

Tàp-15000 ft

Összesen:ez igy 300000 ft körül van,szerintem jobban megèri

2016. ápr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#5 szállj le rólam légyszíves! Képzeld el nem fogom a nehezen összeszedett pénzemet bulizásra és csajozásra költeni! Laptop nem is suliba vítelre kell! Otthonra, házi feladat stb. Egyedül aki itt trolkidik az te! A te fajtád végett ilyen Magyarország! Képzeld el igen 20000Ft-ért veszek ventiket, mert halk jó hűtésű gépet szeretnék venni. És hidd el az álmaim gépe nem ennyibe kerül. Maga egy vízhűtés simán megdobná 300000Ft-val! Inkább barátnő keresésbe fektess ennyi energiát többre mész vele. borotváld le a hátad menj valami haveroddal buliba nézd ki a legcsúnyább lányt és szólítsd le ha mered, ha nemet mond menj a következőre ne itt trollkodj. A te szavaiddal élve!
2016. ápr. 3. 19:59
 8/18 A kérdező kommentje:
#6 lehetőleg Skylake-re szeretnék építeni (pár évig marad a konfig és később nagy esély van a fejlesztésre) és egy Phenom stílusú házat (nincs sok helyem az asztalon). Néztem még a Fractal Design Node 202-őt is, de abban kevsebb a fejlesztési lehetőség)
2016. ápr. 3. 20:02
 9/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat még mindig nem én vagyok aki itt trollkodik! Következő kommentjeidet figyelmen kívül fogom hagyni. Képzel el én pont az vagyok aki 2 hetente egyszer megy fel Facebookra. Igen minden nap számítógépezek. Néhány alkalommal játszom is. Általában a Prohadvert olvasom, fórumozok. Már bánom, hogy nem ott tettem fel a kérdést ott az ilyen csírákat moderálják!
2016. ápr. 3. 20:25
 10/18 A kérdező kommentje:

Egyébként ha ott tüntetnék akkor sem úgy tüntetnék, mint a te fajtád: összeszarjátok/hugyozzátok a hősök terét.


Mindenkinek bocsánat a flame-ért!

2016. ápr. 3. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!