Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan kell, egyáltalán...

Hogyan kell, egyáltalán lehet-e frissíteni a videókártya drivert ebben a gépben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval van egy Samsung NP300E5X-A01hu notebookom és már próbáltam az intel oldaláról néhány frissítést letölteni. némelyiket engedte, telepítette, újraindítottam a gépet. Rámegyek a játékra és ugyan az a probléma, mert a játékhoz új driver kell és directx 11 de az megvan.Még az intel driver update utility-t is telepítettem de azzal sem jutottam előre.Kérlek titeket segítsetek!A válaszokat előre is köszönöm!


2016. ápr. 3. 14:37
 1/4 CspCsj ***** válasza:

Esetleg a játék neve?

Nem mindegyik játék támogatja az integrált videokártyákat.

Vagy ezen a laptopon játszottál már ezzel a játékkal?


Ahogy láttam, a gépben Pentium B970 processzor van, abba meg Intel HD (Sandy Bridge) grafikus vezérlőt integráltak.


Driver-ből 2016.01.21.-én kiadott verziót látok:

[link]

2016. ápr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

A játék neve naruto shippuden ultimate ninja storm 4

2016. ápr. 4. 17:22
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Ez nem fog futni, ne is próbálkozz.

Még nagyságrendekkel jobb videokártyákkal is akadozik, - itt szaladj végig a hozzászólásokon:

[link]

2016. ápr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy azért köszi!
2016. ápr. 5. 18:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!