Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dual monitor beállítás. Mi...

Dual monitor beállítás. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Eddig 2 monitorom volt dual monitorként használva, egy Acer és egy Samsung. Most lecseréltem a Samsungot egy ugyanolyan Acerre, de a VGA csak az egyik monitornak ad ki jelet. Ha bekapcsolom a gépet, a windows logó mindkét monitoron ott van, így biztos, hogy szoftveres probléma van. Az AMD Catalystben beállítottam (MSI Radeon r9 270x, hogy működjön, de egy fél perc után a másik monitorról eltűnt a kép. Miután frissítettem az AMD Catalystot, az új verzióból eltűnt az a funkció, amivel egyáltalán sikerült képet lehelni a másik monitorba is (ha csak fél percre is), így most nem tudom mit tegyek. Tudna valaki segíteni?

2016. márc. 30. 14:20
 1/4 Tengor ***** válasza:
A beállított felbontás megfelelő az új monitornak?
2016. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, fullHD mindkét monitor, és arra is van állítva.
2016. márc. 30. 14:25
 3/4 anonim válasza:

Nekem volt, hogy egy kis trükközéssel sikerült megoldani.

Először a másodlagos monitorral indítottam el a gépet, aztán kikapcsoltam, majd rákötöttem az elsődlegest is. És akkor megmaradt a kép a másodlagoson is.

Egy próbát megérhet.

2017. dec. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Vagy esetleg telepítsd újra a drivert (bár én nem értem vele semmit :D), vagy ami még nekem javított a helyzeten, mivel VGA csati volt a másodlagos monitoron, vettem egy HDMI-VGA átalakítót (4500 Ft).


Attól függ milyen csatival kötöd a gépre a két monitort.

2017. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!