Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire kell odafigyelni egy...

Mire kell odafigyelni egy vidókártya megvásárlásakor?

Figyelt kérdés

Már viszonylag alavult a számítógépem Hp Dc Compaq dc 7800Cmt

-Processzor:Intel Core 2 Duo 3.00Ghz @ 3:00Ghz

-RAM:4GB

-Videókártya ??? a jelenlegi egy grafikus feladotokra tervezett kártya hiába 2Gb meg erős,drága az újabb játékokkal nem bír el. Pár éve vettünk egy gépet még abból maradt a VGA mely a mostani Hp pc-ben van Nvidia Quadro FX 550 régebbi játékok elfutnak természetes Pl. COD2, Medal of Honor Pacific Assault, GTA Sanandreas, Far Cry és Doom 3... Elhatároztam, hogy lecserélem mert ideje játszani az új játékokkal is. Én videókártyára 40 000Ft-ot költenék annyiért lehet kapni egy középkategóriásat és szépen viszi a játékokat. Érdeklődtem és egy Nvidia GTX750 ti 2GB GDRR5 kártyát ajánlottak játékra. Hamarosan megis vehetem,de azért vannak bennem kétségek szóltak hogy "órajelre" kell figyelni de ez pontosabban hogy tekinthető meg esetleg egyéb dolgok melyekre odafigyeljek a vásárlásakor?



2016. márc. 29. 01:04
 1/4 meszike91 ***** válasza:

Az órajel nem érdekes.


Amúgy tök mindegy milyen vga-d van, mert azzal a procival sose fogsz újabb játékokkal játszani.

2016. márc. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát egy Far Cry Primal biztosan nem de egy GTA IV-re meg a kiegeire és egy Far Cry 3-ra és szintén kiegre FC3: Blood Dragonra még jó lehet. Köszönöm a válaszod!
2016. márc. 29. 01:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz a procihoz felesleges erősebb vga. Hatalmas cpu limited lesz. A vga-dat nem fogod tudni kihasználni.

Nézelődj aprón egy használt b75-i5 2400, i5 3470 körül. Én azt a 40k-t először arra költeném el. Utána majd jöhet valami vga, akár combosabb is.

2016. márc. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy halottam, hogy a proci jó hozzá csak a tápra kell majd odafigyelni. Rengeteg játék van amihez jó lesz az a proci mert nem a legújabb játékokra gondoltam persze mindenkinek más az új játék fogalma nekem egy 2007-2012-es játék tökéletes lesz megkell hagyni ez egy combos VGA és szép grafikát fog biztosítani és kisebb finomítással a beállítások közül megleszek mellete. Engem inkább csak az órajel érdekelt és az, hogy mire figyeljek oda a vásárláskor. Mindent köszönök!
2016. márc. 29. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!