Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy AMD Athlon X4 760k kihajta...

Nokia 4ever kérdése:

Egy AMD Athlon X4 760k kihajtana egy GT740-es kártyát?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy egy Gigabyte Gt740-es kártyát vagy egy GT730-as kártyát hajtana ki jobban egy Athlon X4 750k processzor? Amúgy egy FSP Hexa 400w táp áll rendelkezésre.
2016. márc. 28. 22:10
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#5

Mint mondtam, hogy használt cuccokban nem igazán bízok. Mellékesen megjegyezve vidéki vagyok és nem igazán utazok Pestre.

2016. márc. 28. 23:07
 12/13 anonim ***** válasza:

Meg lehet oldani az átvétel elég sokféle módszerrel, félúton találkoztok, ismerős ha arra jár elugrik érte, posta.


A használtban és se túlzottan bízok, de eddig mindent a hardverapróról rendeltem használtan különböző személyektől és egyikre se volt panasz, sőt ha normális vagy és tudtok egyezkedni akkor kb bármit meg lehet oldani.

Speciel nekem a hangfalam úgy lett meg, hogy megkértem várjon 2 napot az eladással mert akkor ismerős felmegy érte vonattal, annyi, hogy ki kell neki vinni a pályaudvarra és kp-ban ki lesz fizetve, és személyesen mégis csak jobb mint postával ahol tudjuk mennyire vigyáznak a cuccokra.

És ezek után még a kp-t se fogadta el, hanem visszaküldte a hangfallal együtt és miután kipróbáltam, hogy minden jó-e úgy szól meg megy ahogy kell csak utána volt hajlandó elfogadni a pénzt.

2016. márc. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy semmi gond nincs vele, de ha a 250X (HD7770 GHz Edition) 30 ezer, és a HD7850 pedig 2 kategóriával feljebb elhelyezkedő kártya ugyan ennyiért, és még van rá gari is akkor igen csak jobban megéri azt mint mást.
2016. márc. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!