Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy darab venti csatlakozó...

Egy darab venti csatlakozó van az alaplapomon, egy venti elég egy gépbe?

Figyelt kérdés

A gépem egy két magos procival rendelkezik jelenleg sem melegszik, túl 50 fokos maximum a cpu teljes terhelés alatt. A videókártya 55-57 fok max tejes terhelés alatt.

Jelenleg a cpu hűtőn kívül nincs venti a gépben, és szeretnék most szerezni egyet ugyanis a jövőben vásárolni fogok egy i5 processzort ami sejtem jobban fog melegedni. Illetve fog jönni a nyár is.

Az alaplapon egy darab SYS FAN csatlakozó van, 4 pines. Több sajna nincsen, ha veszek egy ventit azt a gépházban hova rakjam és milyen irányba?



2016. márc. 26. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen gépház?

Egyébként hátulra a legmegfelelőbb ha csak 1 ventinek van hely. Hagy húzza ki a meleget a házból.

2016. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom a tipusát. Azt tudom hogy hátul van hely ventinek, a gépház oldalán a processzor hűtővel szemben, meg talán elől de ezt nem tudom most biztosan. Hátuljára lenne érdemes szerintem is rakni kifele fújjon, de gondoltam megkérdezem nálam tapasztaltabbak mit gondolnak.
2016. márc. 26. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!