Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem rég a napokban vettem egy...

Nem rég a napokban vettem egy számítógépet és 20ezret adtam ki érte! Szerintetek meg érte? A többi lent!

Figyelt kérdés

Na szóval erre a fekvő asztali gépre kaptam 6honap garanciát ! Szerintetek megérte és ha igen akkor mire elég ez a teljesítmény ?? Például milyen játékokat vinne??


Intel GMA 4500 DirectX V10.0 alaplapi videó kártya


CPU típusa DualCore Intel Celeron 2.60ghz E3400


2 GB DDR3 SDRAM 667Mhz


2016. márc. 24. 17:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Jaja.
2016. márc. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Böngészésre, Office munkára elmegy, játék felejtős.


A plusz RAM persze jól jön, de önmagában csak az nem fogja annyira megdobni. Se a CPU, se a VGA nem valami bika.

2016. márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ez kb 8 ezres gép .. jól átvertek ! 20 ezerbe e 8500 + 4 giga ram+ 250 gb hdd + normális táp ..
2016. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ez gyanítom valami leselejtezett irodai brand (szóval gyártó - IBM, Lenovo, Fujitsu-Siemens, Dell, HP, Compaq,... - által összerakott) gép lesz - kb. a feléért/háromnegyedéért lehet kapni maximum (legalábbis használt számítógépekkel foglalkozó boltban ennyiért látok ilyesmi gépet).


A videokártya alaplapi/integrált, a processzor irodai használatra tervezett, a memória is karcsú.

Gyanúm szerint maximum Intel Core 2 Quad CPU, 16 GB RAM rakható bele, a kérdéses dolog a videokártya lesz (belefér-e a házba). A pontos géptípus alapján utána lehet nézni a bővíthetőségnek.

2016. márc. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az eladó rátett erre jó pár ezer Ft hasznot, az egyértelmű. Persze ennyiért bevállalható, de kaphattál volna jobbat is ugyanezen az áron. Legközelebb még gépvásárlás ELŐTT kérdezz! :)
2016. márc. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Van most benne egy 160gb-os hdd

Azt ki tudnák nekem cserelni egy 120gb-os satás winyora! meg kettő darab 2gb-os satás ram-ra!! Mindezt ezt meg 25ezerert !!"


Ezt viszont semmiképp sem javaslom. Hardveraprón az 1 terrás vinyók vannak fent 10-12 ezerért, RAM is található sokkal olcsóbban...

2016. márc. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!