Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok linkelni ilyen...

Tudnátok linkelni ilyen átalakítót?

Figyelt kérdés
Van egy videókártyám, amin van egy DVI-D DualLink kimenet. Van egy átalakítóm hozzá, amely átalakítja a DVI-D DualLink képét VGA (D-sub)-ra. Viszont nekem kéne olyan átalakító, amely vagy VGA D-subról, vagy DVI-D DualLinkről alakít át HDMI-re, de úgy, hogy legyen külön jack az audiónak, és ráadásul ez is a HDMI-re alakítsa át. Mert tervezek vásárolni Avermedia Live Gamer Portablet, és azon HDMI bemenet van.

2016. márc. 22. 20:40
1 2
 1/11 BM-Striker ***** válasza:

[link]


Milyen videokártyád van?

Mert minden korszerű kártyán kéne lennie HDMI-nek vagy DP-nek.

2016. márc. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ez a videókártya nem egy mai darab :/

Egyébként ez egy Asus ENGTX 260

2016. márc. 22. 20:52
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként nekem legfeljebb 3-4-5 ezrem lenne ilyen átalakítóra :D
2016. márc. 22. 21:03
 4/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, DVI-i DualLinkes a kártyám
2016. márc. 22. 21:11
 5/11 BM-Striker ***** válasza:

Annyiért nem kapsz.


Vegyél egy korszerű VGA-t inkább, mielőtt Live Gamer Portable-t veszel.

2016. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 axonbite ***** válasza:
2016. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BM-Striker ***** válasza:

#6


Nem visz át audio-t.

2016. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Erről vélemény?

[link]

Egyébként az előző kártyám bedöglött (Geforce GT620), azon volt HDMI, és mivel elromlott, ezért vettem használtan ezt a kártyát. És nem bántam meg, csak a csatlakozók miatt :/

2016. márc. 23. 13:33
 9/11 A kérdező kommentje:

Vagy esetleg, ha (ugye a Live Gamer Portable-n 1 audio bemenet van) szereznék egy jack elosztót, akkor működne? Mert akkor ugye kéne egy jack elosztó a hangnak és a mikrofonnak, é kéne egy sima hang nélküli DVI-HDMI átalakító.

Így meg lehetne oldani?

2016. márc. 23. 15:55
 10/11 BM-Striker ***** válasza:

#9


Átmenő csalatkozó van raja. Egyikbe beledugod a hangkimenetet, a másikba meg a hangszórót/fülhalgatót, nem kell külön elosztó hozzá.


#8


Ez HDMI-ból alakít VGA-ra. Arra jó, hogy HDMI-s kártyára VGA bemenetes monitort kössél.

2016. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!