Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ehhez a konfighoz milyen táp...

Ehhez a konfighoz milyen táp kellene?

Figyelt kérdés

Gigabyte R9 390 8GB

Gigabyte GA-970A-D3

FX-8320

Tudom ki mit gondol az olcsó vagy épp használt tápokról... De őszintén szólva szűk pénztárca miatt jelenleg. Nemérdekel. Minnél olcsóbban szeretnék kijönni. Később persze cserélve lessz mindenféleképpen!

Egyenlőre erre

[link]

Gondoltam. Vagy valami hasonló olcsóra. Csak foggalmam sincs hogy ez megfelelő lessze . Mármint gondolok én itt a csatlakozókra...


2016. márc. 22. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez a VGA, ami a gépedben van, 100 000-be kerül.

Ez a táp, amit linkeltél, veszélyes a gépedre nézve.

12 volton megkínálja a vga-t 15 volttal és csak csodálkozol, miért fagy a vga, miért hullanak a winchesterek sorra.

Ha ennyire szűk a keret, akkor ez:

[link]


De én ezt tenném bele és nem ezen sprolnék, tápon soha nem szabad spórolni! Ez a gép lelke és sok múlik rajta.


[link]


A konfig árához képest ez is elenyésző.

2016. márc. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nos valójában egy 150ks konfigon dolgozom. Amiből még van. Kb ~20k. De még hiányzik 4gb ram is. Szóval ezért gondoltam még arra hogy használtan egy megbízhatóbb 550-600w os tápot...
2016. márc. 22. 10:47
 3/8 A kérdező kommentje:

Ha jól értelmezem a kártyához szükségem van oylan tápra amelyen van 1db 6 és 1db 8 pin-es csatlakozó...

A cooler master-en csak 2db 8 pines csati van.

2016. márc. 22. 11:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy olcsóbb táppal kockáztatod az egész konfigot, itt azért lesz olyan 300 watt körüli állandó terhelés, amit egy szutyok táp nem fog stabilan bírni, lehet az 15 000 wattos is.
2016. márc. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezért szeretnék meghallgatni pár ajánlást...

Egyébként magár a kártyára azt írják min 600w psu kell neki.

Nyilván túl lőnek de akkor is kétlem hogy egy 500w-os elég lenne neki.

Esetleg erre:

[link]

vagy erre gondoltam még :

[link]

Esetleg ez:

[link]


De mint mondtam nemvagyok biztos a csatlakozókban...

2016. márc. 22. 12:03
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


354 watt és az komolyabb gép.

2016. márc. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Érdekes.

Ez meggyőzött! :D

Akkor ezekszerint tényleg elég egy 500-550W -os minőségibb táp is. Az még tlaán belefér.

2016. márc. 22. 12:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy 520-as táp hajtja a konfigot gond nélkül, mondjuk az az egyik legmagasabb minőségű 520-as. Az 500-as Aurum Gold, amit linkeltem is, vígan vinné a konfigot és soha többé nem kéne másik tápra költened, tökmind1, milyen konfigot teszel alá, amíg 1 vga van benne.
2016. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!