Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A gépházamba alapból csak egy...

BmobBalint01 kérdése:

A gépházamba alapból csak egy ventillátort lehet felszerelni. Hogyan lehetne megoldani a gépház hűtést?

Figyelt kérdés
Szóval van egy házam, elején nincs hely a ventinek, oldalán vannak "szellőzők", csak a hátulján van egy normális "foglalat". Kérdés hogy aerodinamikai szempontból hogy lehet megoldani egy i5 4590 és egy gtx 750ti stb. hűtését?

2016. márc. 21. 19:38
 1/5 Lord Hidan ***** válasza:

Miért most melegednek? Egyik se egy melegedős tipus

Processzorra vehetsz új "nem gyári" hűtőt

750ti meg kétlem hogy melegedne

2016. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, csak elővigyázatosság. 750-nel nincs baj, meg a kosárban benne van egy új CPU hűtő, csk gondoltam nem sok egy venti és a hely meg csak fent van tartva a számára
2016. márc. 21. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért egy házhűtő nem árt. :)
2016. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lord Hidan ***** válasza:

Nekem 4570 van gyári ventivel még így se megy 55fok fölé terhelés alatt bár 4venti van a házban de ha kiszedném őket akkor se hiszem h melegedne

Elég lesz az 1 venti is hátra csak vegyél egy jót

Ha meg veszel rá külön hűtőt főleg nem lesz probléma

2016. márc. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) még most lesz csak meg az i5 amúgy, jelenleg Phenom II X2-t cserélek (XD), úgy hallottam, hogy az i5 amúgy nem melegedik, csak nemrég langyos volt odabent az idő, meg volt egy szellőző csavarfoglalatokkal, gondoltam nem árt
2016. márc. 21. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!