Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » GTX 950 Kompatibilis?

GTX 950 Kompatibilis?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Kompatibilis egy ASROCK 870 icafeval,

Egy AMD phenom II X2 550

És egy ASUS gtx 950 strix.

Tudom hogy a processzor régi, de majd késöbb szeretnék vásárolni egy újat.



2016. márc. 17. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen. Nem tudom így hírtelen hogy PCI-E 2.0 vagy 3.0 az alaplapod, de ez ugyan mind1, nem oszt nem szoroz, legfeljebb 1-2 fps-be kerül, meg kevésbé lehet overclockolni. De működik, kompatibilis. A procid viszont tényleg cseréld, intel i5-öt javaslok vagy i3 ha nem akarsz annyit költeni. Alaplapot olyat javaslok, amin van PCIe 3.0.


Ja és persze az új generációs intel skylake áremelkedés nélkül jött ki, ddr4 ram hozzá is csak pár ezerrel drágább. Azt javaslanám neked, hogy vegyél asrock combo alaplapot. Abba a ddr3mas ram is belemegy, valamint ad teret későbbi ddr4nek, de dd3 és ddr4 nem használható egyszerre.


Remélem elég hasznos az infó, próbáltam tippet adni a vásárlásra is. Összefoglalva MŰKÖDNI FOG!!


:)

2016. márc. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ. Be vallom őszintén, egy intel core I5 4460-ba gondolkoztam. Hallottam hogy még nem éri meg skylake processzort vásárolni (bevallom őszintén, nem igazán értek hozzá), mert még nem lehet rendesen kihasználni a DDR4es ramokat. Illetve hogy még semelyik alaplap nem tudja rendesen kihasználni a PCI-E 3.0-t.

Igen, most 2.1-es alaplapom van.

2016. márc. 17. 20:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!