Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy XFX 450W táp elég a lenti...

Egy XFX 450W táp elég a lenti géphez?

Figyelt kérdés

MSI H97 Gaming 3 lap

MSI GTX960 Gaming 2GB

Intel core i5-4460

+ 1 SSD, 1 HDD

Sharkoon vg4-w házban


Papíron elégnek kell lenni 450W-nak, de nekem egy kicsit kevésnek tűnik, már csak így hangzásra is a 450W, ezért tapasztalatokra lennék kíváncsi.


Ez a táp pontosan: [link]



2016. márc. 15. 19:04
 1/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Bőven elég.
2016. márc. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lord Hidan ***** válasza:

Jó lesz bőven

xfx tápokat ajánlom

2016. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bőven még akár VGA Tunningal is.
2016. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bővenröhögvesimán!

Tudom manapság hangzatos az 500-600W holott a hardverek fogyasztása sok esetben nem hogy nőtt, hanem inkább csökkent is! Nem tudom miért hangzik kevésnek a 450W, szerintem ha tényleg enne ennyit egy PC, akkor az még sok is lenne...

A kérdéses gép fogyasztása eleve nem sok vagyis egy tökösebb 350W-os táp is simán elvinné.

Nekem hasonló tápom van (Corsair VX450W, ami Seasonic beles és egyben hagyott 12V ága van hasonlóan az XFX Pro 450W-hoz). Én ezzel a táppal használtam sokáig az enyhén húzott FX-6300 procimat és a HD7850 OC videokártyámat, amik így eleve többet esznek a Te hardvereidnél. Ez mellett persze egy SSD, két HDD, hangkártya, 3 rendszerventi stb. Mondanom se kell, hogy meg se kottyant a tápnak, sőt! Egyik nap adtam a procinak egy komolyabb tuningot 4,5GHz-re, ahol már komolyan megugrik a fogyasztás és adtam a gépnek egy extrém terhelést (amit a gyakorlatban kb sosem tudsz produkálni) vagyis Prime 95 6 szálon plusz a Furmark együttes futtatásával értem el. Ez már tényleg nem semmi (Az alapjárathoz képest legalább 100W többletfogyasztás a táp kimenetén). És még ezt is elbírta, igaz csak 10 percig mertem nyomatni! Szóval a Te gépedet röhögvesimánkisujjból elviszi...

2016. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég.
2016. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben, nagyon szépen köszönöm mindenkinek.
2016. márc. 15. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!