Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopomat mikor bekapcsolom...

A laptopomat mikor bekapcsolom a ventillátor felpörög, majd néhány másodperc után kikapcsol. Van amikor a windows elkezd betölteni, de van amikor szinte egyből leáll. Mi okozhatja a gondot?

Figyelt kérdés
Ma szétszedtem a gépet, kitisztítottam, újrapasztáztam, összeraktam, utána bekapcsoltam, ment kb fél órát hibátlanul, majd kikapcsoltam és a következő indításkor csinálta először.
2016. márc. 15. 16:39
 1/6 axonbite ***** válasza:
lehet simán megsérült a rendszer. szerintem rakd újra.
2016. márc. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy a rendszer, mert már csak annyit csinál, hogy felvillannak a ledek és kicsit felszisszen a ventillátor.
2016. márc. 17. 20:10
 3/6 nincsnevem:) válasza:
Ez a hibam nekem is, csak gepnel!
2016. ápr. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet vírus?
2016. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem valami zarlat lehet amikor szetszeted valamit roszul dugtal vissza foldelt stb szed szet es minden hol nezd at multi meterrel iletve kered eget reszt ha van azt ki kell cserelni ha nincs es a multi sem jelez zarlatott akkor pasz nem tudom de muktival azert vegig lehetne keresni van e
2021. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az elottem elovastat fel sziszen a venti es ki kaocsol ez hardveres gond
2021. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!