Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baj a PC-vel?

Mi a baj a PC-vel?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem új PC-t ,és használat közben fura hangokat ad ki,és elég hangos ,de egyáltalán nem melegszik ,7 óra magas gépigényű játék után is ,szinte jéghideg volt. GPU: Gigabyte GeForce GX970 (wINDfORCE 3),CPU: I5-4690k (gyárihűtő) HDD: WD 1TB (EZEX).Hogyan tudnám megoldani ,hogy halkabb legyen?

2016. márc. 14. 19:17
 1/4 Trevor. ***** válasza:
Mi ad ki fura hangokat? Nem lóg bele semmilyen kábel valamelyik ventibe?
2016. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem ,nincs semmi ilyenfajta gond. Igazából ,1-2 óránként 1-szer csipog ,és utána ,mintha felkapcsolnál egy kapcsolót. De a főproblémám ,az az ,hogy hogyan tudom szabályozni a ventiket ,hogy ne pörögjék szét magukat ,mert ezért hangos.
2016. márc. 14. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is hasonló problémám volt,a gép újra összerakása megoldotta
2016. márc. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :). Nem szedtem szét ,és szereltem vissza ,de megoldottam a problémát (nem a géppel volt a gon.) :)
2016. márc. 16. 20:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!