Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire éri meg megvenni a...

Mennyire éri meg megvenni a jobbat? AMD A8-7600 vagy A10-7800?

Figyelt kérdés

Helló mindenki. Gép csere lesz a közeljövőben és nem tudom, hogy meg vegyem-e az A10-est, ami 150€ ellenben az A8-assal, ami 100€. Nem akarok sokat költeni (ezért is akarok AMD-t) és értem én, hogy a drágább jobb, de mennyivel? Miben nyilvánul meg a drágább teljesítménye? Videó kártyát, nem akarok venni.


Vagy várnom kellene, míg kijön a DDR4-es AMD alaplapok?



2016. márc. 13. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire kell a gép?
2016. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
Szerintem várj, ha nem olyan sürgős. Bár nem tudom mire használnád, de elég lehet az A8 is.
2016. márc. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mostani gépben DDR2-es ramok vannak és mindíg botránykozok, hogy mindenki más gépe gyorsabban futtatja a böngészőket. Na mondom elég és újjítok valamit (ugye cserélni kell mindent szinte). Lénygében netet használom jobban. Játszani nem játszok semmit, mert nem menne. Az A8-assal meg van pár videó fent, hogy miket játszanak, szerintem durva. Csak hátha sokkal "kifizetődőbb" lenne az A10.


A DDR4-es alaplapokról nincsen semmi hír? Kérdeztem üzeltekben és felének én mondtam, hogy létezik ilyesmi...


A válaszokat köszönöm.

2016. márc. 14. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg most tavasszal adja ki az AMD az új AM4-es foglalatú lapokat ddr4-es támogatással,és vele együtt jön piacra a carisso apu,melyet átmenetnek szánnak a buldozer és a zen között.
2016. márc. 15. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor várok még egy kicsit és majd meglátjuk, hogy árban ez mit fog jelenteni. Remélem, nem akarnak méreg drága processzorokat kiadni.


Köszönöm az infót.

2016. márc. 15. 17:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!