Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tegyek nem kapcsol be a...

Mit tegyek nem kapcsol be a gép csak sípol? (mindent kipróbáltam, csak szétkaptam azért, hogy kitakarítsam, de már miután összeraktam bekapcsoltam, de se kép se hang csak alól sípol)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 08:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamelyik alkatrészt rosszul tetted vissza.
2010. ápr. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy hogy sípol:

[link]

2010. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaja, Bios-függő, hogy sípolja ki a hibát. Gyakori a VGA vagy a RAM kontakthibája, szerintem ezt ellenőrizd. De láttam már olyat is, hogy a statikusság (ahogy az ember megfogja, stb) kivágott egy memóriamodult.
2010. ápr. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hívj egy szerelőt
2010. ápr. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenhez azonnal szerelő! Ha nem vagy kétbalkezes meg fogod oldani.
2010. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg. Aztán vedd sorra, milyen alkatrészekhez nyúltál, mit vettél ki. Mivel a kábeleket, memóriát, kártyát nagy eséllyel nem tudod fordítva visszadugni, nagyon valószínű hogy csak valami kontakthibád van. Nézz meg mindent, de csak nyugodtan, nehogy még nagyobb kárt csinálj! Ja és azt is nézd meg, hogy mindent visszaraktál-e oda, ahol volt!
2010. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát úgy jóformán mindent, már 1000x átnéztem, megmozgattam mindent, de semmi.

van egy másik gépem azt is nemrég takarítottam ki, abba több cucc van mint ebbe de mégis működik.

Modjuk már 8-9 éves gép ez ami elromlott, ja és ebbe a gépbe Phoenix bios van, a másikba amelyik működik abba AMIBIOS van, de amúgy ez sem mai gép már vagy 5-6 éves de hibátlan!

2010. ápr. 2. 16:24
 8/8 anonim válasza:
ha már itt tartunk nekemis ugyanez a gondom van az egyik gépemmel, kitakarítottam, aztán sekép sehang, csak sípol, de sztem a videókártyával van a gond...
2010. ápr. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!