Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD A8-7600 APU-ról vélemény/m...

AMD A8-7600 APU-ról vélemény/megjegyzés?

Figyelt kérdés

A fent említett APU-ra szeretnék beruházni. DX11-es játékokat játszanék rajta IGP-vel.

(Lap:

[link]

RAM:

[link]

RAM-ból később egy másik ugyan ilyet tervezek venni)

Elég lenne (8gb RAM-mal) egy pár mostani játékhoz

(Hozzáteszem hogy 1366x768 a max felbontás amin tudok játszani és nem ijedek meg ha nem high-ultra körül játszom de ha nagyon muszáj 1024x768/800x600-ban is eljátszadozom)



2016. márc. 6. 20:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem bőven elég lesz.

Csak egy videó a sok közül : https://www.youtube.com/watch?v=k4kJffU1qI8


Ultra grafon a bf4 720p-be tolja.

2016. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a BF4 nekem is ment ultra graf.-on a mostani 8800Gt-vel és a Core 2 Dou-mal (bár attól ez még lelkesítő eredmény mert az IGP már szereti a DX11-et)
2016. márc. 6. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
2016. márc. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát azért egy 8800GT nyers erőben nem sokkal marad el egy mai erősebb integrálttól, igaz többet fogyaszt és már elavult támogatásokkal bír. RAM-ból vehetsz akár 2133-asokat is, ha nem kerül sokkal többe...a memória vezérlő támogatja és az IGP is örül a plusz sávszélnek.

Nekem egy ilyen APU van mini ITX alapokon a multimédiás gépben és néha játszogatok is vele a tévén.

Több szempontból is szimpatikus kis egységről van szó, hiszen nem volt drága (25k) és van 4 mag (2 modul) és egy használható teljesítményű IGP is benne. A fogyasztása sem nagy (és még konfigurálható is a TDP 65W vagy 45W), így a gyári hűtőjével is vállalható!

A dual chanel RAM sokat fog számítani, hiszen duplázza a sávszélességet, így ha akarsz rajta játszadozni, akkor minél előbb vedd meg a másik modult is!

Én eleinte a régebbről megmaradt 1600-os modulokkal használtam (2x2GB), de pár hónapja pakoltam alá rendes modulokat (2x4GB, 2133MHz). Az alábbi eredményeket tapasztaltam:

[link]

(tudom fapados kis hobby "cikk" de remélem informatív)

:)

2016. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó kis cikk ez :D Logout-ra is nyomhatod majd az ilyeneket itt többen is olvasnák :) és amúgy tervezem majd a másikat minél hamarabb csak egyben drágább (komolyan :P) és egyben mind2-re nem lesz zsém :D
2016. márc. 6. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!