Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek az ASUS, MSI,...

Szerintetek az ASUS, MSI, GIGABYTE a jobb?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Geforce gtx960-at és nemtudom hogy melyik gyártótól érdemes megvenni.

Szerintetek melyik gyártótól a 3 közül?



2016. márc. 6. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy.Nekem Giga van,ha elromlik az tök random lesz, szinte semmit nem számít hogy milyen gyártó.Egyedül a hűtésben van különbség,abból is csak az egyventis,és a referencia hűtős nem ajánlott.
2016. márc. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én az MSI-t ajánlom nagyon jó/stabil a hűtésük és a tunning potenciálja is nagyon erős és stabil.Második helyen nálam a gigabyte áll nem annyira erős hűtés de a maga Windforce hűtőjét eléggé jól lehet szabályozni a kártyát és elég erős hűtést kilehet hozni a windforce-ból bár kicsit szegényes az anyag használata mivel mindenből tényleg a legolcsóbbat használják (ezért is ilyen olcsó maga a kártya) de mindenképpen vállalható és nagyon megvagyok/megvoltam az eddigiekkel elégedve.És az Asus.Talán ez az egyetlen márka ami távol áll tőlem mivel eléggé drágán adják őket ahhoz képest hogy nem túl kimagasló a hűtésük és hőelvezető pasztát sem tesznek a Vramokra.
2016. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

gtx 960nál gigabytenál van jó kis széria hiba, sok embernél 5-6 secenként minden ok nélkül maximumra felpörög a ventilátor majd visszaáll, aztán megint fel stb.

Nekem pl 970em van gb-ből, és azzal meg minden rendben. Szóval változó.

2016. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:D
2016. márc. 6. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:
MSI vagy GIGABYTE, ezeknél jobb a hűtés/tuningpotencia.
2016. márc. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A 960-as Gigabyte túlpörgést állítólag ki lehet küszöbölni msi afterburnerrel. Újra kell konfigurálni a ventiket. Én most rendeltem egyet, kíváncsi vagyok, hogy tényleg így van-e.
2016. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!