Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy 1150-es tokozású...

Fcbpetya kérdése:

Vettem egy 1150-es tokozású alaplapot és fm2+ ról váltottam. Van egy csatlakozó a lapon amit nem tudok csatlakoztatni. Ide mit csatlakoztassak?

Figyelt kérdés

7850-es vga van,és szerintem ennek van odatéve,viszont nekem a tápból /chieftek iarena 500w/ nincs pont belevaló,csak egy 4 csatis plusz egy 2-es,de azzal nem megy bele! csak magába a 4 csati,de ez igy jó?


itt egy kép melyik csatiról beszélek:

[link]



2016. márc. 6. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
minden normális tápon van egy 2x4-es CPU csati amit oda kell bedugni ami a CPU-nak kell ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__4.. ) így néz ki ( [link] ) az újabbak így ( [link] ) és így a 2x4pines ( [link] ) milyen tápod van hogy megtudjuk mondani neked mi kell.
2016. márc. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha viszont a tápon csak egy 4Pines van akkor ajánlom figyelmedbe az átalakítót ( [link] )
2016. márc. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:
8 pin csak bizonyos TDP érték felett kell. Nyugodtan dugd rá a 4 pin -est, működni fog. Nem baj ha mellette szabadon marad a másik 4.
2016. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
chieftech gpa 500s8
2016. márc. 6. 17:00
 5/5 P.O.C. ***** válasza:
Azon nincs 8 pin EPS, de már mint mondtam köd rá a 4 pin -est. Simán működni fog.
2016. márc. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!