Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek a gépről?...

Mi a véleményetek a gépről? Csak csg:go-ra használnám.

Figyelt kérdés
Szerintetek hány fpsem lenne 1920:1080p-be?Köszi a válaszokat, ha tudtok 270-ezerért jobb gépet akkor légyszi ird le kommentbe.

2016. márc. 4. 18:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Van benne ilyen?


Soha nem fogom megvenni ezt a játékot. Minél több ilyet hallok felőle, annál jobban érzem azt hogy ez az új CS már csak egy "Gamer sznobkodás", a multizás kompetitív legalja, semmi köze az eredeti igazi Counter Strikehoz.


Egyébként próbáld meg a PCX.hu oldalt kérdező, lehet ott rakta össze a másik kommentelő a konfigot.

2016. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Igen, az nVidia 3d mellékhatása, megváltozik a látószöged a 3d-től, ezért a sarkoknál te már látod az ellenfelet, ő azonban még nem lát téged, csak valamitől meghalt:D
2016. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
nem akar 3d-ben játszani ! 60 és 75 hz-en is érzékelem szemmel ha az fps 150 alatt van akkor 144 hz monitornál mennyire lehet érzékelni ? ott szinte darabosnak tűnne a fix 150 fps ezért kell 2x annyi és akkor dupla olyan folyékony . az hogy nem adja jobba be a lövést igaz de ha valakit ez hogy izgalmi állapotba vagy ettől kellemesebb a játék mért ne .. amúgy érdekes amikor játszottam sokszor mm-et meg sem néztem a gyerek adatlapját de már tudtam hogy 144 hz-es monitoron játszik olyan prefire lövéseket kapsz az ilyenektől hogy le reagálni nem tudod. na ezért kell ide a sok fps meg ez a monitor.
2016. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Igen a pcx en raktam össze.
2016. márc. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ha darálni akarok én inkább maradok a BF Hardline-nál, ami lehet nem a legtökéletesebb játék ebben a se**nyaló gyűlölettel teli kompetitív pörgős FPS iparban, de legalább nincsenek benne ilyen fa***ágok.


Kérdező! A lényeg, hogy gyúrj rá a videókártyára, és egy i5 4460 elegendő lesz 8 GB Rammal.

2016. márc. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

OFF:

Senki nem hasznalja a 3d uzemmodot, mert 1. elszedulsz es megfajdul a szemed, 2. a celkereszt kb 1 meterre a szemed elott lebeg, lehetetlen vele rendesen celozni.


Viszont ha az inputlagrol olvasol, akkor tudatosul hogy 100 es 300 fps kozott van kulonbseg 60Hz-en is. Minimalis, de ha olyan szinten vagy, megerzed es szamit.


Ha daralni akarok, akkor en is BF vagy CODot jatszom. Ezek nem kompetitiv jatekok, nem is szamit hogy ki lat meg kit.

2016. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Emberek én versenyszerűen szeretném a csét játszani.. nem érdekel hogy mivel játszotok ha darálni akartok már bocsi
2016. márc. 5. 21:56
 28/29 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek szólsz hozzá? A kommentekben már rég le van írva a válasz, a CS-n kívüli téma már véget ért.
2016. márc. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
# 25/28 legalább nem leszel attól ideg beteg.. már le álltam mostanában pont ez miatt a cs-vel.
2016. márc. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!