Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fogad ez az üzenet az...

Miért fogad ez az üzenet az NVIDIA ilesztőprogram telepítése közben? . - Az alaplapom : M68M-S2P - A videókártyám : Radeon X1600/1650 series - Processzor : AMD Athlon 64 3500+ 2.20 GHZ

Figyelt kérdés

Felmegyek a [link] című weboldalra és letöltöttem a Windows 7 (32 bites) verziómhoz a VGA illesztőprogramot. Ezt már próbáltam és ilyenkor amikor elindítom a telepítőt, ez az üzenet fogad egy fél percre rá. Ez miért jön elő? [link]


A gépem régi, ezt tudom, de újratelepítés előtt minden rendben volt. A játékok akadoznak. Már ötletem sincs miért nem sikerül


2016. márc. 4. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A videókártyám : "Radeon X1600/1650 series"

NVIDIA - ATI (radeon)

Tűz - Víz

Ég - Föld

Windows - Linux


érted a hasonlatot? :)

Amit a másik kérdésnél linkeltem azt próbáltad már?


23F

2016. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért mert egy Nvidia drivert akarsz felerőltetni egy Ati-s kártyához.
2016. márc. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BM-Striker ***** válasza:

Te az alaplapra inegrélt VGA illesztőprogramját akarod telepíteni , ami valószínűleg le van tiltva.


Neked ez a driver kell.

[link]

2016. márc. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez most komoly?
2016. márc. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!