Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha van két partícióm, és az...

Ha van két partícióm, és az egyik a C és másik D, akkor ha törlöm a C-t, a D átneveződik C-re, vagy marad D?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Utana nem nagyon fog mukodni a gep mert a c n van a windows de csak 1 particio lesz es az elso mindig c
2016. febr. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bármelyik partíción lehet Windows, de már a C-n sincs nekem. Épp azért érdekel, mert kéne egy rendszer, de a C-n szektorhibát jelez, így azt felosztalám kisebb részekre. Viszont ha viszi magával a meghajtó jelét is, akkor inkább dobom ki a kukába a winyót. Mert egy csomó hivatkozás és winamp lejátszási lista D-vel van elmentve, ha megváltozna a meghajtó előjele, már nem találná a zenét.
2016. febr. 29. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Automatikusan nem változik a betűjel.

Marad D.

De meg lehet változtatni bármire, így lényegében tárgytalan a kérdés.


Viszont ha megváltoztatod akkor ahogy írtad az útvonalak miatt támadhatnak gondok.

2016. febr. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 T/Z ***** válasza:

Nem fog változni a betűjel, marad D.



Amit kitaláltál, az jó ötlet, szokott is működni. :)

Én is úgy szoktam, h leszkennelem HD Tune-al, hol vannak a szektorhibás részek, és azt a részt nem partiionálom, ott nem lesz adat, így még egész sokáig lehet használni a szektorhibás merevlemezeket is. :))

2016. febr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!