Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki tud olcsón egy videókár...

Valaki tud olcsón egy videókártyát?

Figyelt kérdés
Helló! Szia! Egy ddr2-es kellene az se baj ha linket küldesz ahol van olcsón. Köszi :)

2016. febr. 28. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lol :D
2016. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

őőő DDR2-es videokártya? minden rendben?


Ha ennyire nem értesz a gépekhez, javaslom, hogy kérj meg valakit aki ért hozzá, kinézi és beszereli neked.

2016. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 T/Z ***** válasza:

Észt nem adhatok, de linket igen:

[link]


Aztán majd ha megtanulsz kérdezni, akkor esetleg tudunk segíteni is.

2016. febr. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 meszike91 ***** válasza:

Feltételezem ddr2-es az alaplapod és ebből gondoltad hogy a vga-nak is ddr2-esnek kell lennie.


Viszont a kettő között nincs összefüggés, szóval ddr5-ös is mehet bele.

2016. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért kell egyből baszogatni az olyat aki nem ért hozzá
2016. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 T/Z ***** válasza:

Mert még egy kérdést sem tud feltenni normálisan.



És én pl. egyszerűen nem értem, honnan jön ez, h DDR2-es alaplaphoz DDR2-es VGA kell.

Életemben nem hallottam ilyet még, csak itt a gyakorikérdéseken..

Egyszerűen nem értem, ki ad ilyen "tanácsokat", ennyire hogy lehet valamihez nem érteni?

Ha valamihez nem értek, akkor nem mondok olyat, h DDR2-es VGA-t keresek. Ez a kérdés már engedi feltételezni, h a kérdező valahonnét informálódott.

Sajnos a legrosszabb helyről; mert aki ilyet mondott neki, azt szívlapáttal jól tarkón kéne b×szni, mert a f×sznak kell ilyeneket mondogatnia egyáltalán, ha nem ért hozzá.

2016. febr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!