Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Chieftech gps a8 as táp...

Chieftech gps a8 as táp elÍrja a raden 270x et?

Figyelt kérdés
Tehát erről a tápról lenne szó [link] és erről a vga ról [link] tudom innen kifogyott de nem innen venném. Ha elbírja akkor hogy bÍrnám összekötni? milyen tápcsatlakozóval? mivel hogyha jól tudom a tápon csak 1 darab 6 pines csatlakozó van. Válaszokat előre is köszönöm!
2016. febr. 28. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
A tápegységen azért van csak 1db PCIe csatlakozó, mert olyan rossz minőségű. Csak A80 (CTG) vagy Force (CPS) szériát szabad vásárolni, ha mindeknéppen chieftecnél akarsz maradni.
2016. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
450es tápot nem vennék, ha van pénz 60as vidi karira legyen pénz 20as tápra :D
2016. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendben de nem ez volt a kérdés
2016. febr. 28. 12:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván oka van, hogy nincs elegendő csatlakozó, ezért a kérdésre az a válasz, hogy nem. Ha erre voltál kíváncsi.
2016. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mégis lead 21 illetve 16 amper 12 voltos ágain. ami mint látható 360 wattot jelent.aminek bőven elég kellene lennie. Nem régi típusú gps tápról van szó.
2016. febr. 28. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2.ève megy ezzel a táppal a 270x, Asus Top szèriás, siga le nem fagyott vagy melegedett túl semmi, pedig a gyári ventijèt is cserèltem egy kisebb teljesítmènyű halkabb venture. Ha ilyen tápod van, megveheted mellè nyugodtan a 270x-et.
2016. febr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igazából ez a "fórum" nem elég arra, hogy átbeszéljük, hogy mi a különbség két széria között és miért nem jó egy milliówattos táp, de egy pár 350W-s miért jó mégis. Miért baj, ha hiányoznak az alapvető OCP és OTP védelmek, az alaplap specifikációin kívül eső feszültségingadozás, az elektromos zaj, vagy ha épp valami egyértelműen rossz minőségű vagy hogy a kondenzátorok nem bírnak ki egy adott terhelést és mi a baj a molex-pin átalakítókkal és mi a baj az átalakítóval konkrétan ebben a szériában. Meg az, hogy milyen következményekkel járhat az, ha mégis ilyen kompozíciót használsz.


Bizonyos szempontból egy codegány 700W tápot is használhatsz, mert van, akinek azzal megy ez a kártya. Csak akkor nem tudom miért tetted fel a kérdést, ha te meg vagy győződve róla, hogy elég. Mert szinte mindig a watt az, ami a legkevésbé számít.

2016. febr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A chieftec gps szèriáját nem neveznèm rossz minősègűnek. Akkora amper nincs itt, hogy ne lehetne átalakítóval megoldani, de be is lehet forrasztani.
2016. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!