Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » WD 1TB Elements 3.5-ös külső...

WD 1TB Elements 3.5-ös külső winyómat ma vettem és elkezdtem rá másolni adatokat és jelenleg 40 fokos. Szerintetek ez a hőfok normális?

Figyelt kérdés
A HD Sentinel (winyó hőmérséklet mérő) már citromsárgával jelöli ezt a 40es hőfokot. A belső samsung 500GB-s winyóm általába 37 fokos szokott lenni ami még zöld.
2010. márc. 31. 22:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Ha sokáig írsz/olvasol folyamatosan a winyoról akkor teljesen normális érték a 40fok.
2010. márc. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a wd van nekem is. Hasonló hőfokkal használom én is december óta. Igaz nekem csakaddig megy mig feltolom rá a nem használt filmeket meg játékokat. Sztem teljesen normális.
2010. márc. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még egy olyan kérdésem lenne, hogy próbáltam a winXP biztonságos eltávolításával kilépni belőle de azt írja hogy pillanatnyilag nem távolítható el az eszköz (pedig kiléptem minden ablakból ami használhatná a winyót)és más megoldás nem volt mint kihúzzam a winyót..Ez árthat neki ha csak így kihúzom az usb-t vagy a tápot?
2010. ápr. 1. 01:15
 4/11 bp1985 ***** válasza:
Ugyan nekem nem ez van, hanem mybook, de árthat. Nekem emiatt halt meg az egyik partíció, bár sikerült mindent visszamenteni 1 délután alatt.
2010. ápr. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És akkor mit lehet csinálni ha a windows nem engedi leállítani biztonságosan?
2010. ápr. 1. 10:50
 6/11 anonim ***** válasza:
Külső vinyóknál teljesen normális a 40 fok olvasás/írás közben. Azért nem engedi a biztonságos eltávolítást a rendszer mert még a háttérben fut valamilyen olvasási folyamat, vársz egy kicsit és engedi, nekem pl szinte mindig be van kötve egy 320-as külső vinyó és én a gép lekapcsolása után szoktam kikapcsolni a vinyót is, akkor már nincs semmi folyamat,nem árthat neki.
2010. ápr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bp1985 ***** válasza:
Megpróbálni később. De ki ne huzogasd, mert nem biztos, hogy a rendszeres szabálytalan leállítást fogja neked bírni.
2010. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jah értem köszi a hsz-eket.


Most egy olyan dolog merűlt fel hogy többen javasolták nekem hogy partícionáljam 2 db 500GB-re mert hogy XP úgy jobban kezeli. Nem tudom h erre szükség lenne e, mert nekem tökéletesen látja az XP a winyót. Viszont keresgéltem ilyen partíció készítő progit, de nem találtam olyat amiről ne írtak volna rosszat. Pl erről a Partition Magicról azt írták hogy tönkrevágta pár embernek a winyóját. Érdemes vajon ezzel a partícionálgatással foglalkozni? És ha igen akkor mien progit ajánlotok XP alá?

2010. ápr. 1. 22:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs még rajta semmi adat akkor simán a lemezkezelőben le tudod partícionálni, ha nem a Partition Magic-el menni fog.Az hogy tönkrevágja valakinek a vinyóját... megfelelően kell használni és semmi gond nem lesz vele
2010. ápr. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bp1985 ***** válasza:
Lemezkezelő az teljesen jó. Partition magic nem a legmegbízhatóbb, ez tény, és való. De a többi norton termékre sem bíznám az életemet.
2010. ápr. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!