Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem jegyzi meg a touchpa...

Miért nem jegyzi meg a touchpad beállításokat a laptopom felébresztés után?

Figyelt kérdés
Driver fel van telepítve, annak rendje és módja szerint, azonban ha alvó mód után visszatér normál módba a laptop, akkor a touchpad érzékenysége visszaáll az alapállapotba, és a multitouch sem működik. Ha újraindítom megint jól működik. Már sokmindennel próbálkoztam de semmi..

2016. febr. 23. 10:57
 1/2 baad ***** válasza:
Gondolom a drivere nem jó, nincs hozzá újabb?
2016. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Driver mint írtam fel van telepítve és alapból mikor elindítom a laptopot (acer aspire e5-551g-83lh) jól működik, majd mikor lehajtom a fedelet álomba merül.. :)

Ezt követően csak egy ujjamat érzékeli és akkor is kevésbé érzékenyen tehát valami más drivert kezd el használni..Már próbáltam frissíteni miután nem működött illetve törölni az előzőt..továbbra sem jó.

2016. febr. 28. 20:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!