Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A router vagy az internetszolg...

A router vagy az internetszolgáltatónál van a probléma? /digi/

Figyelt kérdés
Az elmúlt hónapban megadta magát a routerem, így vettem egy újat. A problémám a következő, hogy véletlenszerűen"elmegy az internetkapcsolatom"körübelül 5-10 mp-re. Honnan tudhatom meg, hogy ez az újonnan vásárolt router vagy pedig az internetszolgáltató hibája?

2016. febr. 22. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
A kábelt direktben dugd a gépbe, ha nem szakadozik akkor a router a hibás. Ha akkor is szakadozik, marad a géped vagy a szolgáltatód...
2016. febr. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanezt csinálja. A routert újra konfiguráltam, de nem lett jobb. Kérlek, ha lesz valamilyen megoldásod írd ide, én is így teszek!

A routerem nem új, egy D-link GO-RT-N150. Úgy egy hónapja kezdődött. Az utóbbi pár napban egyre sűrűbben fordul elő.

2016. febr. 25. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Melyik szolgáltatónál vagy? Nem lehet hogy akkor náluk van a probléma?
2016. febr. 26. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező és #2 !

Kipróbáltátok, amit írtam?

Leírom részletesebben:

1. net-kábelt direktbe a gépbe. (router kiiktatva)

Ha nem szakadozik, a router a hunyó.

Ha így is szakadozik, akkor a gép vagy a szolgáltató hibás:

a. másik gépbe dugod a kábelt (router nélkül)

Ha szakadozik, a szolgáltató a hibás.

Ha nem, a gép a hibás.(hálózati kapcsolatok beállítása, LAN kártya driver eltávolítása és újra telepítése, stb)

2016. febr. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az hogy esetleg ugyanaz a szolgáltatótok, az égvilágon semmit nem jelent. Csak (esetleg) akkor, ha ugyanazon a kábelrendszeren vagytok...
2016. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. A egyelőre úgy tűnik, a router volt a hunyó. (Közvetlen kapcsolatnál két napja semmi hiba, de igaz, hogy ez effektíve 3-4 óra netezést jelent.)
2016. febr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!